Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: rianne s. (dk)

Rianne S Essentials Kit d'Amour jest to zestaw zawierający akcesoria w kolorystyce różowo-czarnej. 

 

Zestaw do krępowania BDSM to świetny pomysł na urozmaicenie swojego życia erotycznego. Opaska na oczy pozwoli całkowicie skupić się na bodźcach. Zazwyczaj interpretujemy każdą sytuację za pomocą wzroku. Jeżeli zostanie on ograniczony, znane już doznania potrafią wywołać niespotykane wcześniej reakcje. Widok partnera lub partnerki z opaską na oczach potrafi w każdym rozbudzić skrywane pokłady namiętności.

 

Żaden zestaw do wiązania bdsm nie może obyć się bez gadżetu wibrującego. Pozwala on na przejęcie całkowitej władzy nad ciałem partnerki lub partnera. Taki rodzaj stymulacji nie jest możliwy bez wykorzystania specjalnie zaprojektowanych do tego celu zabawek erotycznych. Wibracje można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Najpopularniejsze jest drażnienie za jej pomocą łechtaczki, jednak mniej oczywiste pieszczoty potrafią dostarczyć równie wiele przyjemności.

 

Piórko wywołuje mieszane opinie. Wiele osób nie dostrzega potencjału tego gadżetu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że akcesoria do BDSM służą do sadystycznych praktyk. A ciężko wyobrazić sobie większe tortury niż wyłącznie delikatne muskanie piórkiem podczas chwil maksymalnego podniecenia.

 

Kup zestaw i odkryj swoje życie erotyczne na nowo. Cena, którą musisz zapłacić za uczynienie swojego życia niekończącą się przygodą, nie jest wygórowana. Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości, dzięki czemu będziecie mogli Cieszyć się całym zestawem przez bardzo długi czas. 

 

W skład zestawu wchodzą:

 • opaska na oczy
 • gadżet wibrujący
 • piórko
 • kosmetyczka

 

Dane techniczne:

Materiał: tworzywo ABS, pióra, koronka, jedwab.

Długość wibratora: 9 cm.

Poziomy wibracji: 1 poziom.

Rodzaj baterii: 1 x baterie AA (brak w zestawie).

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

 • gadżety wibrujące: 

  tak

 • opaska na oczy: 

  tak

 • piórko: 

  tak