Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Feelosophia

Seksowny, skórzany zestaw BDSM do krępowania - idealny na długie zabawy dla wielbicieli gatunku. Zestaw zawiera kajdanki na dłonie i stopy (z przyjemnej w dotyku, naturalnej skóry) oraz zdecydowany, stalowy krzyżak o mocnym wydźwięku wizualnym, który pozwala na przyblokowanie ruchów partnera i umożliwia jego całkowite zdanie się na drugą stronę. Metalowe elementy nie zawierają niklu, co sprawia, że całość jest bezpieczna, nie uczula i nie powoduje podrażnień. W naszym sklepie jest to produkt jakości premium, który zbiera doskonałe opinie klientów, i był wielokrotnie nagradzany za design oraz wykonanie.

 

Zabawy BDSM, możliwości użycia: bondage, dominacja i uległość, dyscyplina.

 

Produkty marki Feelosophia, kolekcja Please, zostały zaprojektowane z myślą o wymagających klientach. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, szyte ręcznie przez ekspertów od galanterii skórzanej, nie powodujące uczuleń. Wyprodukowane w polskiej firmie o ponad 30-letniej tradycji.

 

Kup skórzany zestaw BDSM krzyżak do krepowania Please Sasha i ciesz się nową jakoścą erotycznych doznań. Cena w pełni odpowiada perfekcyjnemu wykonaniu krzyżaka.

 

Konserwacja: Powierzchnie metalowe czyścić letnią wodą z mydłem, skórę można nacierać mleczkami do pięlęgnacji tak, by dłużej utrzymywała doskonałą jakość i miękkość. Do czyszczenia tego produktu bdsm nie stosować rozpuszczalników (np. acetonu).

 

Parametry techniczne:

Materiał: skóra naturalna, nie zawiera lateksu ani ftalanów
Wymiary: Nadgarstki 20-24 cm, kostki 24-29 cm
Długość całkowita: Rozpiętość krzyżaka 32 cm
Długość użytkowa: Grubość pasków krzyżaka 2-3 cm
Instrukcja obsługi: wewnątrz opakowania

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

  • kajdanki na nogi: 

    tak

  • kajdanki na ręce: 

    tak

  • taśmy / sznury / pasy / liny: 

    tak