Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Naturalne składniki i natychmiastowe efekty – kup Bijoux Indiscrets Slow Sex Clitoral Balm już teraz!

 

Bijoux Indiscrets Slow Sex Clitoral Balm to bardzo dobrze wykonany żel intymny rozgrzewający, który służy przede wszystkim do stymulowania łechtaczki. Opinie użytkowników doceniają naturalny skład produktu. Rozgrzewający efekt jest związany z obecnością żeń-szenia i argininy, które zwiększają ukrwienie łechtaczki i potęgują odczuwanie bodźców dotykowych. Efekty zaczniesz odczuwać kilka sekund po wmasowaniu! Bijoux Indiscrets Slow Sex Clitoral Balm szybko się wchłania. Cena preparatu jest zaskakująco niska, nasz sklep poleca. Skład produktu jest wegański.

 

Producent poleca użyć Bijoux Indiscrets Slow Sex Clitoral Balm podczas zabawy palcami lub z wibratorem/masażerem.

 

W opakowaniu znajduje się 10 ml Bijoux Indiscrets Slow Sex Clitoral Balm. Żel intymny rozgrzewający przeszedł liczne testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.