Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Kink by Doc Johnson przygotował ciekawa ofertę dla Pań o nietuzinkowych potrzebach i upodobaniach. Tweak – Nipple sucker set to mocne i poruszające zmysły przyssawki na sutki. Dzięki ich mocy poczujesz, jakby Twoje piersi pieścił niegrzeczny kochanek. Przyssawki nadadzą się do samodzielnej zabawy podczas masturbacji, gdzie jednocześnie uwolnisz ręce (potrzebne gdzie indziej), nie rezygnując z podrażniania i pobudzania sfery erogennej brodawek piersiowych. Przyssawek można używać także w czasie klasycznego zbliżenia seksualnego z partnerem. 

 

Po założeniu tego wyjątkowego przedmiotu na sutki powstaje ssanie wywołane na zasadzie próżniowej. Uczucie ssania jest zdecydowanie bardziej odczuwalne niż przy użyciu zwykłych, tradycyjnych zacisków / klipsów na sutki. Na skutek zasysania ciała umieszczonego wewnątrz przyssawek brodawki zaczynają pęcznieć i nabrzmiewać - przy akompaniamencie przyjemnych, podniecających doznań. Ty lub Wy możesz / możecie wszystko obserwować przez prześwitujący, zmysłowy materiał.

 

Specyfikacja techniczna produktu:

Wysokość przyssawek: 4.45cm
Średnica podstawy każdej przyssawki: 2.54cm
Obwód podstawy każdej przyssawki: 10.16cm
Materiał, z którego wykonane są przyssawki: TPE

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny on-line Świat Doznań oferuje Państwu ten rewelacyjny produkt w konkurencyjnej cenie. Możemy ręczyć za jego jakość, gdyż została ona potwierdzona w wyjątkowo pozytywnych opiniach, jakimi cieszy się on u dotychczasowych klientów.

SZNUR, PIÓRKO, KNEBEL

  • długość (w cm): 

    4,45

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    TPE