Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Wybierz największą rozkosz i elektryzuj się z przyjemności – kup ElectraStim Flick EM-60-M już teraz!

 

ElectraStim Flick EM-60-M to bardzo ciekawy zestaw dla miłośników zabawy, którą jest elektrostymulacja. Głównym elementem kompletu jest jednostka zasilająca Flick EM-60. Posiada niewielki rozmiar, co sprzyja komfortowemu przechowywaniu. Sterowanie jest stosunkowo proste, ponieważ urządzenie posiada zaledwie trzy przyciski. Stosowanie ułatwiają również diody, które pokazują poziom natężenia i tryb pracy. Użytkownik będzie miał do wyboru aż 7 unikalnych trybów elektrostymulacji, a do tego możliwość wyboru jej intensywności na 24 poziomach! Dzięki temu każdy na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie sposób zabawy, niezależnie od tego, czy preferuje się delikatne mrowienie, czy mocne impulsy. Jednostka zasilająca jest ładowana z pomocą kabla USB, który został dołączony do opakowania. Jedno ładowanie może pozwolić nawet na 6 godzin nieprzerwanej rozkoszy!

 

W zestawie znajduje się także para pętli przewodzących, przez które możliwa jest elektrostymulacja penisa. Komplet wyposażono również w samoprzylepne elektrody, które można przymocować do dowolnego miejsca na ciele. Dogłębną rozkosz natomiast zaserwuje ElectraStim Aura, czyli sonda, dzięki której elektrostymulacja analna i waginalna jest niesamowicie prosta.

 

Opisywany zestaw ElectraStim Flick EM-60-M posiada wszelkie pomocne akcesoria. Chodzi na przykład o wysokiej jakości żel przewodzący tej samej firmy, który zapewnia lepsze połączenie skóry z elektrodami i zwiększenie przewodnictwa. Dochodzi do tego próbka najwyższej jakości lubrykanta na bazie wody marki Pjur. Komplet zawiera również potrzebne kable do połączenia zabawek z jednostką zasilającą. Wszystkie elementy można bezpiecznie przechowywać w dołączonym pokrowcu z miękkiego materiału.

 

Nasz sklep przypomina, że korzystanie z zabawek erotycznych wymaga zatroszczenia się o odpowiednią higienę, dlatego zawsze po zabawie powinno się przemyć sondę analno-waginalną ElectraStim Aura, a także pętle przewodzące. Wystarczy do tego woda i mydło antybakteryjne. Opinie ekspertów przypominają, by przed ponownym użyciem poczekać do całkowitego wysuszenia zabawek.

 

Elektrostymulator Flick EM 60 to doskonały wybór dla osób, które nie tylko są doświadczonymi użytkownikami takich zabawek, ale też początkujących interesujących się zabawą, którą jest elektrostymulacja. BDSM to coś, co lubisz? Kup ten zestaw, a nie pożałujesz! Kupując cały komplet można liczyć na atrakcyjną cenę.

 

Parametry techniczne jednostki zasilającej Flick EM60:

kolor: szary

wymiary: 9,5 x 5,5 x 1,5 cm

zasilanie: akumulator

ładowanie: kabel USB (w zestawie)

funkcje: 7 trybów, 24 poziomy intensywności

wodoodporność: nie

czas pracy: około 6 h

 

Parametry techniczne sondy analno-waginalnej ElectraStim Aura:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

długość penetracyjna: 7,6 cm

obwód: 8,4 cm

 

Wymiary elektrod przylepnych: 5 x 5 cm

 

Zestaw zawiera:

1 x cyfrową jednostkę zasilającą EM60

4 x samoprzylepne elektrody 50mm

1 x parę pętli przewodzących

1 x tubkę 60g zelu przewodzącego

1 x sondę waginalno-analną

1 x 2g saszetkę lubrykantu

1 x kabel

1 x kabel USB do ładowania

1 x instrukcję

1 x pokrowiec

JEDNOSTKA ZASILAJĄCA

  • funkcje: 

    7 trybów, 24 poziomy intensywnośc

  • zasilanie: 

    akumulator z kablem USB