Wczytuję dane...

Dildo z elektrostymulacją

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Elektrostymulacja może wydawać się niebezpiecznym i nieco przerażającym sposobem na urozmaicenie seksualnych zabaw, jednak jej działanie jest bardzo proste i nieszkodliwe. Gadżety elektrostymulujące delikatnie rażą prądem o niskim napięciu, co powoduje automatyczne spięcie mięśni, a wykorzystane we właściwy sposób może bardzo zintensyfikować przyjemność.

W szczególności odnosi się to do dild z funkcją elektrostymulacji, którymi łatwo w ten sposób oddziaływać na przykład na mięśnie dna miednicy czy prostatę. Dildo z elektrostymulacją to gadżet erotyczny dla nieobawiających się eksperymentować osób, które są gotowe odkrywać nieznane dotąd obszary przyjemności.

Dilda z elektrostymulacją – gadżet dla każdego

Dilda z elektrostymulacją są w pełni bezpieczne i nie powodują skutków ubocznych. Będą świetną nowością dla tych, którzy przetestowali już bardziej tradycyjne zabawki, jednak nie powinny odstraszać osób początkujących w świecie erotycznych gadżetów - w ich użytkowaniu nie ma nic trudnego, a zbierają bardzo dobre opinie zachwyconych użytkowników i użytkowniczek.

Cena dild z funkcją elektrostymulacji może wydawać się trochę wyższa niż w przypadku zwyczajnych akcesoriów tego typu, jednak jest to spowodowane użyciem bardziej zaawansowanej technologii i spełnieniem wymogów bezpieczeństwa. Większość dild z elektrostymulacją wymaga podłączenia do zasilania.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór dild z elektrostymulacją najwyższej jakości. Wykonane są z różnych materiałów - mamy w ofercie dilda z bezpiecznego silikonu medycznego oraz z aluminium, niewywołującego reakcji alergicznych. Dilda występują w różnych kształtach, zarówno bardziej klasycznych, przypominających penisa, jak i fantazyjnych.

Mimo że dilda z elektrostymulacją mogą kojarzyć się z praktykami BDSM i bardzo ostrym seksem, równie dobrze spełnią się w roli uzupełnienia sensualnej i delikatnej erotycznej sesji. Dildo z elektrostymulacją to wyrafinowany gadżet erotyczny, pozwalający wkroczyć w inny wymiar zmysłowych doznań. Będzie interesującym uzupełnieniem każdej sypialni.