Wczytuję dane...

Kulki analne do elektrostymulacji

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kulki analne do elektrostymulacji

 

Jeżeli szukasz mocnych wrażeń, nie boisz się eksperymentów i uwielbiasz grecką miłość, to jesteś w dobrym miejscu. Nasz sklep serdecznie zaprasza do zapoznania się z tą kategorią, która zawiera kulki analne do elektrostymulacji.

 

Co to kulki analne do elektrostymulacji? Nazywa się tak gadżety erotyczne wyglądające jak kilka kulek połączonych ze sobą w jednej linii. Stosuje się je doodbytniczo. Należy jednak wiedzieć, że zawarte w tej kategorii modele zostały dodatkowo wyposażone w odpowiednie elementy konstrukcyjne umożliwiające elektrostymulację. Jak wskazuje nazwa, chodzi o pieszczenie użytkownika za sprawą kontrolowanych porażeń prądu. Oczywiście, kulki analne same w sobie nie posiadają takiej funkcji, ponieważ konieczne jest podłączenie dodatkowej jednostki zasilającej. Spokojnie, i ją nasz sklep ma w swojej ofercie.

 

Kulki analne – jak używać?

Na samym początku nanieś odrobinę lubrykanta na kulki analne, a następnie umieść je w odbycie. Sugeruje się w miarę powolne wykonywanie tej czynności.

 

Opinie ekspertów są jednogłośne – niezależnie od zabawy, przed i po użyciu powinno się kulki analne umyć. Wystarczy do tego mydło antybakteryjne i woda, jednak czasami lepiej jest skorzystać z odpowiedniego preparatu do czyszczenia zabawek erotycznych.

 

Trzeba także pamiętać, że odbyt (w przeciwieństwie do pochwy) nie posiada własnych zdolności lubrykacyjnych. Z tego powodu powinno się zaopatrzyć w dobry żel. Nasz sklep przypomina, że należy kupować wyłącznie specyfiki na bazie wody, ponieważ inne mogą zniszczyć strukturę kulek analnych.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kategorią. Znajdują się w niej modele różniące się rozmiarami, liczbą kulek, sposobem wykonania itd. Dzięki temu na pewno uda Ci się znaleźć odpowiedni dla siebie gadżet! Nasz sklep posiada w swojej ofercie wiele innych akcesoriów, dlatego jeżeli szukasz innych zabawek, kostiumów, bielizny, kosmetyków itd., to chętnie w tym pomożemy! Zawsze czeka na Ciebie dobra cena!