Wczytuję dane...

Korek analny z elektrostymulacją

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Korki analne to zabawki erotyczne przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są uniwersalne i mogą być używane zarówno podczas masturbacji, gry wstępnej, jak i podczas seksu z partnerem - niezależnie od waszej orientacji seksualnej. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą spróbować przygody z seksem analnym, lecz mają obawy czy to na pewno jest dla nich.

Korek analny - zabawka dla kogo?

Chociaż możliwe, że Twoje pierwsze skojarzenia na myśl o korkach analnych dotyczy tych ozdobnych, kierowanych do kobiet - na przykład takich jak zwierzęce ogonki - korki analne idealnie sprawdzają się również wśród mężczyzn. Odpowiednio dobrana zatyczka analna gwarantuje przyjemny masaż prostaty, dzięki czemu można osiągnąć silniejszą erekcję i bardziej intensywny orgazm.

Korki analne dostępne są w różnych kolorach i wzorach, jeśli oboje z partnerem chcecie spróbować stymulacji odbytu, możecie eksperymentować na zmianę. Oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad higieny.

Korki analne, tak samo, jak inne zabawki seksualne, wymagają dokładnego umycia po użyciu. Najlepiej do tego sprawdzi się woda oraz mydło antybakteryjne. Podczas zabawy z korkiem analnym należy pamiętać o stosowaniu odpowiedniego lubrykantu. Najlepiej sprawdzą się te na bazie wody. Lubrykanty silikonowe mogą uszkadzać zabawkę wykonaną z silikonu, dlatego nie są zalecane.

Czym jest korek analny z elektrostymulacją?

Rodzajów zabawek do stymulacji odbytu jest bardzo wiele. Istnieją różne kształty i rozmiary, różnią się także tworzywa, z jakich są wykonane. Warto poczytać dostępne na stronie opinie innych użytkowników i ich doświadczeniami zasugerować się wybierając swoją pierwszą zabawkę.

Korek analny z elektrostymulacją różni się od swojego klasycznego wariantu tym, że posiada możliwość podłączenia go do źródła zasilania, i puszczenie przez niego prądu o wybranej przez siebie mocy. Przed zakupem korka warto sprawdzić czego potrzeba, aby uruchomić opcje elektrostymulacji. Niektóre potrzebują podłączenia do jednostki zasilającej, niektóre są na baterie, w co warto zaopatrzyć się wcześniej.

Na gadżetach erotycznych nie powinno się oszczędzać. Jest to inwestycja w udane życie seksualne, ale również we własne zdrowie. Nie każde tworzywo będzie idealne dla wszystkich. Sklep oferuje różnorodne rodzaje korków analnych, także tych z elektrostymulacją. Warto pamiętać, że w przypadku zabawek erotycznych cena często przekłada się na jakość.

Pamiętaj - fakt, że jesteś mężczyzną, a jednocześnie lubisz zabawy analne, nie ma żadnego związku z orientacją seksualną. Z jednej strony to może wydawać się oczywiste, ale warto o tym pamiętać! Korki analne są absolutnie uniwersalne i odpowiednie dla wszystkich, którzy tylko chcą spróbować nowego rodzaju rozkoszy.