Wczytuję dane...

Kulki do elektrostymulacji

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kulki do elektrostymulacji

 

Jeżeli szukasz intensywnych doznań i ogromnej przyjemności, to nie możesz przejść obojętnie obok produktów przeznaczonych do elektrostymulacji. Opinie użytkowników z całego świata potwierdzają, że takie zabawki niesamowicie pobudzają do działania, jednocześnie zadając delikatny ból oraz rozkosz. Wśród wielu propozycji dostępnych na rynku na szczególną uwagę zasługują kulki gejszy do elektrostymulacji. Znajdziesz je w tej kategorii!

 

Kulki waginalne to produkty szczególnie ukochane przez kobiety z całego świata. Nie można się temu dziwić, ponieważ są polecane nawet przez lekarzy. Głównym celem stosowania takich gadżetów jest przede wszystkim poprawa kondycji seksualnej poprzez wzmocnienie mięśni Kegla i pochwy. Dzięki temu podczas seksu wagina może ciaśniej oplatać członka partnera, a przy tym sama użytkowniczka będzie odczuwać większą przyjemność i szybciej będzie mogła szczytować, czyli osiągnąć orgazm.

 

Wyjątkową odmianą tego rodzaju produktów są kulki gejszy do elektrostymulacji. Ich budowa bowiem pozwala na podłączenie do zewnętrznego zasilania, które będzie wysyłać w wybranym przez użytkowniczkę trybie i mocy porażenia prądem. Przydatne są również akcesoria, takie jak chusteczki nasączone alkoholem do dezynfekcji.

 

Kobiety ceniące sobie jeszcze większą przyjemność mogą skorzystać np. z Mystim Jane Untamed Geisha Balls Vibe. Te podwójne kulki gejszy oferują bowiem nie tylko elektrostymulację, ponieważ wyposażono je w napęd wibracyjny. W trosce o wygodę użytkowniczek producent zawarł w opakowaniu pilot zdalnego sterowania. Do tego cena gadżetu jest wyjątkowo atrakcyjna.

 

Jeżeli wcześniej nie miałaś okazji korzystać z kulek gejszy, jednak chcesz spróbować elektrostymulacji, to dobrym rozwiązaniem będą kulki gejszy pojedyncze, które o wiele łatwiej jest utrzymać w pochwie. Podwójne modele są bardziej polecane dla doświadczonych kobiet.

 

Nasz sklep poleca także sprawdzenie innych gadżetów dostępnych w asortymencie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!