Wczytuję dane...

Masażer prostaty do elektrostymulacji

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Masażery prostaty do elektrostymulacji

 

Masażer prostaty – jak działa?

Jest to wyjątkowa zabawka umieszczana w odbycie. Opinie ekspertów podkreślają, że najlepszy masażer prostaty to taki, który jest przede wszystkim dobrze dopasowany do ciała użytkownika. Gadżet bowiem powinien sięgać obszaru jak najbardziej zbliżonego do prostaty, dzięki czemu możliwe jest wykonanie efektywnego masażu.

 

Nie wiesz, jaki masażer prostaty sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Przede wszystkim zdecyduj się na to, jaki kształt najbardziej Ci odpowiada. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami w tej kategorii, ponieważ te różnią się od siebie nie tylko wspomnianym kształtem, ale też kolorem, rozmiarem, ceną. Z tego powodu możesz mieć pewność, że znajdziesz odpowiednie urządzenie dla siebie.

 

Masaż prostaty to nie tylko szansa na niemałą przyjemność dla mężczyzny, ponieważ gruczoł ten sprawia, iż możliwe jest polepszenie swojej kondycji seksualnej. Często bowiem owa prostata ulega przerostowi, co nie tylko może utrudniać oddawanie moczu, ale też osiągnięcie lub utrzymanie erekcji!

 

Czym jest elektrostymulacja?

Nazywa się tak rodzaj pieszczot erotycznych, które wymagają użycia energii elektrycznej. Celem jest porażenie ciała ową energią w kontrolowanych warunkach. Spokojnie, napięcie nie jest w tym przypadku bardzo wysokie, dlatego stosowanie takich zabawek jest wbrew pozorom bezpieczne.

 

Koniecznie pamiętaj, by zadbać o dobre nawilżenie. Zawsze kupuj lubrykanty na bazie wody, ponieważ te są wskazane do użytku ze wszystkimi zabawkami erotycznymi na rynku, także tymi z silikonu medycznego.

 

Zaleca się dbanie o higienę. Sfery intymne wymagają maksymalnej czystości, dlatego opinie ekspertów sugerują mycie zabawek przed i po zabawie. Można to robić specjalnymi, dezynfekującymi środkami do czyszczenia zabawek erotycznych, ale często dobrze sprawdzi się zwyczajne mydło antybakteryjne i bieżąca woda.

 

Świat Doznań – niska cena i wysoka jakość!