Wczytuję dane...

Zestaw do elektrostymulacji

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dla kogo jest przeznaczona elektrostymulacja?

Wydawać by się mogło, że to zabawa dla kogoś, kto lubi ból, ale niekoniecznie jest to prawdą. Erotyczna elektrostymulacja - na najniższych poziomach intensywności - jest ledwo wyczuwalna i przypomina delikatne łaskotanie piórkiem w połączeniu z odczuwaniem ciepła.

Zestaw do elektrostymulacji

Nasz sklep w swojej ofercie posiada przeróżne zestawy do elektrostymulacji. Ich cena zależna jest od zawartości kompletu. Im więcej w nim elementów, tym należna kwota ulega adekwatnemu zwiększeniu. Głównym zadaniem elektrostymulacji jest dodanie do życia erotycznego nowego rodzaju doznań.

Podstawowy zestaw do elektrostymulacji składa się z jednostki zasilającej, elektrod samoprzylepnych (można je przymocować do dowolnego miejsca na ciele), kabli do podłączenia elektrod oraz pokrowca, który umożliwia bezpieczne i higieniczne przechowywanie, a także instrukcji obsługi.

Podłączenie odpowiednimi kablami wybranych gadżetów pozwala na wybór różnych trybów stymulacji - urządzenia oferują od 18 do aż 99(!) poziomów intensywności. Taka różnorodność pozwala każdemu znaleźć odpowiedni dla siebie sposób zabawy.

Oferta sklepu

Jeżeli marzysz o niesamowicie pobudzającej zabawie, wśród oferty zestawów, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Pamiętaj też o dobraniu odpowiedniego żelu przewodzącego, który jest niezbędnym akcesorium do wszelkich tego typu zabaw.