Wczytuję dane...

Pas cnoty z elektrostymulacją

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Masz ochotę na podniesienie temperatury w sypialni i intensywne doznania? Chcesz nieco urozmaicić swoje życie seksualne? Pas cnoty z elektrostymulacją pozwoli Ci na dodanie pikanterii w związku i zagwarantuje zabawę pełną niewypowiedzianej przyjemności. Standardowy zestaw składa się ze specjalnej klatki na penisa, obręczy o różnych średnicach, a także kłódki, która skutecznie uniemożliwia wyswobodzenie się z zamknięcia.

Wystarczy, że po założeniu gadżetu oddasz kluczyki swojej partnerce, by zasmakować tym samym ekscytującej uległości i zrealizować wszystkie fantazje. Obręcze i zaciski pozwolą z kolei na precyzyjne dostosowanie urządzenia do rozmiarów Twojego penisa. Równie dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po nie podczas dłuższej rozłąki z ukochaną. Taki okres abstynencji sprawi, że Twoje zmysły ulegną dodatkowemu wyostrzeniu i po jego zakończeniu spędzisz dzięki temu niezapomnianą noc!

Wyjątkowe doznania na wyciągnięcie ręki

Pasy cnoty, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, wyróżniają się tym, że wyposażono je w funkcję elektrostymulacji. Na czym ona polega? Najprościej rzecz ujmując, impulsy elektryczne sprawiają, że przez skórę przepływa prąd. Jego natężenie użytkownik może samodzielnie regulować, dostosowując do swoich preferencji.

Takie wyładowania elektryczne skutkują mrowieniem i zaciskaniem się mięśni, co dodatkowo intensyfikuje przyjemność i otwiera na nowy rodzaj bodźców, które na stałe mogą wzbogacić Twoje życie seksualne. Warto podczas zabawy zastosować także lubrykant na bazie wody, który wzmocni odczuwanie elektrostymulacji. Wszystkie pasy cnoty są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które są bezpieczne dla zdrowia. Możesz więc korzystać z nich bez obaw o przykre tego konsekwencje.

Pozwól sobie na odrobinę fantazji i przekonaj się, że pozytywne opinie innych klientów są jak najbardziej zasłużone. Atrakcyjna cena i różnorodność asortymentu, w skład którego wchodzą wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, sprawią, że nie będziesz żałował swojej decyzji!