Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Nie wiesz, jaki elektrostymulator kupić? Postaw na zestaw do elektrostymulacji ElectraStim Flick Duo EM-80-M, a nie pożałujesz!

 

ElectraStim Flick Duo EM-80-M to bardzo ciekawy zestaw do elektrostymulacji, który zawiera wszelkie potrzebne elementy, by zacząć pasjonującą zabawę. Głównym elementem kompletu jest jednostka zasilająca ElectraStim Flick Duo. Gadżet posiada niewielki, poręczny rozmiar, dzięki czemu z łatwością mieści się w dłoni i przypomina zwykłego pilota. Za pomocą umieszczonych na powierzchni urządzenia przycisków można wybrać jeden z 8 trybów stymulacyjnych, a do tego dopasować intensywność z pomocą 25-stopniowej skali! Zabawę urządzeniem ułatwiają niewielkie ekrany LCD. Co ciekawe, podpinając zabawki pod ElectraStim Flick Duo można nadawać różne intensywności dla poszczególnych gadżetów. Dzięki tej różnorodności każdy użytkownik może sobie pozwolić zarówno na delikatne mrowienie i słabe impulsy, a także na mocniejsze porażenia. Nadal jednak korzystanie z ElectraStim Flick Duo EM-80-M jest bezpieczne! Już dziś kup sobie wyjątkowy prezent!

 

W zestawie znajduje się para pętli przewodzących do członka, które umożliwiają zabawę, którą jest elektrostymulacja penisa. To niesamowicie pobudzająca zabawa, ponieważ impulsy elektryczne powodują automatyczne zaciskanie się mięśni. Komplet zawiera również sondę analno-waginalną ElectraStim Aura wykonaną z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego. Dopełnieniem zestawu są natomiast elektrody samoprzylepne, które można przymocować do dowolnej części ciała.

 

Powyższe elementy kompletu łączą się z jednostką zasilającą za pomocą dołączonego do zestawu okablowania. Opinie ekspertów przypominają, by w trosce o swoją higienę oczyszczać pętle zaciskowe do penisa i sondę za pomocą wody i mydła antybakteryjnego. Trzeba pamiętać, by przed ponownym podłączeniem do Flick Duo poczekać, by gadżety zostały w pełni osuszone.

 

Korzystanie z zabawek tego rodzaju wymaga użycia dobrego żelu przewodzącego. Producent zadbał jednak o to, by takowy preparat znalazł się w zestawie. Tubka spokojnie wystarczy na wiele użyć. W komplecie znajduje się także próbka wysokiej jakości lubrykanta na bazie wody. Należy pamiętać, by w połączeniu z sondą Aura korzystać wyłącznie z wodnych żeli, ponieważ inne mogą zniszczyć jej powłokę.

 

Nasz sklep przypomina, że w asortymencie znajduje się wiele innych ciekawych gadżetów do elektrostymulacji. Na klienta zawsze czeka atrakcyjna cena.

 

Parametry techniczne jednostki zasilającej:

kolor: szary

rozmiar: mieści się w dłoni

zasilanie: akumulator

ładowanie: kabel USB (w zestawie)

funkcje: 8 trybów, 25 poziomów intensywności

wodoodporność: nie

 

Wymiary elektrod samoprzylepnych: 5 x 5 cm

 

Parametry techniczne sondy analno-waginalnej ElectraStim Aura:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

długość penetracyjna: 7,6 cm

obwód: 8,4 cm

 

W zestawie znajduje się:

1 x cyfrowa jednostka zasilająca EM-80

4 x elektrody samoprzylepne 50mm

1 x para pętli przewodzących

1 x tubka żelu przewodzącego

1 x sonda analno-waginalna ElectraStim Aura

1 x 2g saszetka lubrykanta

2 x kable do połączenia

1 x kabel USB

1 x instrukcja

1 x etui

JEDNOSTKA ZASILAJĄCA

  • funkcje: 

    8 trybów, 25 poziomów intensywności

  • zasilanie: 

    akumulator z kablem USB