Kosmetyki erotyczne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  W kategorii kosmetyków erotycznych znajdziesz olejki, żele i świece do masażu, dodatki do kąpieli oraz kosmetyki z feromonami dla kobiet i mężczyzn. Preparaty do masażu przydadzą się szczególnie podczas wyrafinowanej gry wstępnej, w czasie której kochankowie odkrywają wzajemnie sekrety swoich ciał, wykonując niezwykle pobudzający masaż. Dodatki do kąpieli świetnie nadają się do zabaw w wodzie, a kosmetyki zawierające feromony są niezastąpione przed randką z osobą, na której chcesz zrobić wrażenie.

  Asortyment kosmetyków erotycznych, który posiadamy na naszych wirtualnych półkach sklepowych to rozwiązanie dla tych par, które chcą urozmaicić swoje intymne wieczory (a może nawet i poranki) lecz nie koniecznie kupując wibrator, masażer, czy inny produkt z ofert akcesoriów erotycznych. Subtelność oraz budowanie romantycznego nastroju to coś co nie jest trudne do osiągnięcia, jeśli ma się nasze kosmetyki erotyczne (świece i olejki do masażu oraz uwodzicielskie perfumy – także w zestawach).

  Przy pomocy stopionej świecy będziecie mogli rozgrzać się podczas ciepłego i zmysłowego masażu – wosk zamienia się tu w delikatny balsam do ciała, który dodatkowo pobudzi także wasz zmysł węchu niczym najlepszy afrodyzjak. Nie inaczej stanie się w przypadku naszych olejków oraz żeli. Dla par pragnących poeksperymentować z różnymi produktami z tej kategorii mamy także gustowne zestawy kosmetyków erotycznych, które zawierają także inne subtelne elementy przydatne podczas budowania napięcia gry wstępnej.

  Wasza zabawa powinna być także maksymalnie bezpieczna dlatego przygotowaliśmy dla was ofertę kosmetyków erotycznych, które zostały stworzone do zachowania odpowiedniego poziomu higieny. Niektóre z nich służą do użytku na ciele (a nawet zawierają feromony), a inne pozwolą wam zadbać o czystość waszych zabawek erotycznych. Antybakteryjne właściwości są bardzo ważne podczas zbliżeń intymnych dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania także z tej części naszej oferty.

  Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami kosmetyków erotycznych w Polsce i za granicą uzyskaliśmy dostęp do najpopularniejszych marek w tej kategorii (także na bazie składników organicznych): Fleshlight, LELO, Nexus, Miiko Nakaido, Pico Bong, YESforLOVE, pjurMED, SWISS NAVY, Bijoux Indiscrets, JOYdivision, FUNglide, Petits Joujoux, Intimate Organics .