Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Bloom Intimate Earth - olejek do masażu pobudzający zmysły

 

Ten niesamowity olejek do masażu charakteryzuje się świetnym aromatem. Roztacza woń świeżo ściętych peonii. Olejek ten powstał wyłącznie z naturalnych składników, które zostały zatwierdzone przez rząd USA. Olejek jest odpowiedni również dla wegan, a do tego nie pozostawia po sobie plam. Produkt ten jest również stosunkowo bezpieczny, ponieważ nie posiada w składzie potencjalnie szkodliwych substancji. 

 

Dla wielu osób masaż to najlepsza forma relaksu, ale również doskonały sposób na podgrzanie atmosfery w sypialni. Jednak żeby masaż był udany, należy dobrać do niego odpowiedni olejek do masażu pobudzający zmysły. Właśnie dlatego olejek do masażu Intimate Earth Bloom jest dokładnie tym, czego szukasz!

 

Olejek do masażu Intimate Earth - sklep

 

Opinie o olejku do masażu Intimate Earth dostępnym w naszym sklepie są niezwykle pozytywne, a atrakcyjna cena jest jego dodatkowym atutem. Dlatego nie czekaj i kup olejek Intimate Earth jeszcze dzisiaj i zobacz, dlaczego inni użytkownicy tak go chwalą!

 

Parametry:

 

Pojemność: 120 ml

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.