Wczytuję dane...

Żele do masażu

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Żele do masażu zostały stworzone, by dawać prawdziwą przyjemność Twojemu ciału. Ich skład oparty jest na silikonie, dzięki czemu kontakt kosmetyku ze skórą to niezwykle miłe doznanie. Żele do masażu znakomicie nawilżają skórę i zapobiegają utracie wody przez jej komórki. Przede wszystkim jednak masaż z użyciem żelu wykonywany przez partnera jest przeżyciem pobudzającym zmysły i uwrażliwiającym na dotyk, dzięki czemu może stać się rodzajem zabawy, która będzie wstępem do dalszych miłosnych igraszek.

Niektóre z naszych żeli do masażu możecie wykorzystać jako niezwykle stymulujący i wydajny lubrykant, co tylko zwiększa liczbę możliwości, jakimi możecie cieszyć się w najbardziej intymnych chwilach wspólnej samotności. To także doskonała alternatywa dla świec do masażu, czy natłuszczających skórę olejków, która dodatkowo może posiadać także właściwości rozgrzewające i stymulujące perfekcyjną mieszanką zapachową zawartych w naszych żelach do masażu afrodyzjaków (np. cynamonu).

W tej kategorii znajdziecie jedynie produkty najlepszej jakości, które są w stanie dać wam 100% satysfakcję. Serdecznie polecamy zapoznanie się z produktami marki YESforLOVE, a jeśli gustujecie w preparatach naturalnych to mamy dla was kilka opcji żeli do masażu od producenta Intimate Organics.

Idealne na prezent, doskonałe do zabaw we dwoje, ciekawie urozmaicające wieczór, poranek oraz każdą wspólnie spędzoną chwilę we dwoje – jednym słowem żele do masażu nie zawiodą Państwa oczekiwań i zaufania!