Wczytuję dane...

Zestawy kosmetyków

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zabawa przy pomocy naszych kosmetyków erotycznych (połączonych w zestawy) może być niezwykle stymulująca, a co za tym idzie może zbliżyć was jeszcze bardziej. Subtelność wynikająca z masażu z użyciem olejków, kremów, czy specjalnych świec jest tym, czego wielu z was szuka – delikatnym urozmaiceniem zapewniającym partnerom naturalna bliskość i wzajemne pobudzenie (najlepiej połączonym w atrakcyjne zestawy). Jeśli to właśnie wy nie potrzebujecie do szczęścia wibracji, pulsacji czy nawet elektrostymulacji, to trafiliście pod właściwy adres, bowiem to tutaj znajdziecie najlepsze kosmetyki erotyczne, czyli świece do masażu, olejki do masażu, kremy i balsamy do ciała czy perfumy.

Zapachy, które płyną z naszych półek z asortymentem kosmetyków erotycznych jest niezwykle upajający, prawda? A co powiecie na to, by zamiast pojedynczych produktów wybrać jeden z naszych starannie przygotowanych zestawów? Wasza gra wstępna nigdy nie mogła liczyć na tak subtelną i jednocześnie skuteczną pomoc. Oprócz preparatów do masażu w pudełku znajdziecie także inne drobne akcesoria (jedwabne szarfy, piórka do łaskotania, pomadki rozgrzewające i chłodzące, kredki do ciała, żetony urozmaicające wasze intymne gry itp.). Bardziej atrakcyjnych i rozkosznych zestawów nie znajdziecie nigdzie indziej!

Wasza skóra do najdoskonalszy środek do osiągnięcia różnorodnych form zadowolenia, dlatego odpowiedni masaż oraz delikatny dotyk partnera mogą zdziałać tu tak wiele – i rozwiać nudę. Producenci naszych kosmetyków erotycznych i całych zestawów (YESforLOVE oraz FUN FACTORY) zadbali o to byście już nigdy nie musieli zastanawiać się, jak ubarwić wspólne chwile. Nie bójcie się marzyć, bo my spełniamy marzenia!

Kosmetyki erotyczne, które mogą urozmaicić wasz prywatny świat doznań, to nie tylko olejki do masażu czy świece do masażu, ale również kremy i balsamy do ciała oraz perfumy z najwyższej półki. Zarówno świece do masażu, jak i olejki do masażu to niesamowita i niezrównana perspektywa zmysłowego dotyku, który rozpali zmysły do czerwoności i pozwoli zrealizować nawet te najskrytsze ze snów. Oferowane przez nas perfumy są zaś szansą na zupełnie nową, podniecającą i unikalną kompozycję zapachową, natomiast kremy i balsamy do ciała wyróżnia niespotykana dotychczas różnorodność.

Jedna z nowości, jeśli chodzi o asortyment kosmetyków erotycznych są między innymi nasze zestawy firmy Shunga – japońskiej myśli wspierającej zapachem i składem wasze życie erotyczne!