Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Olejek do masażu Nuru 1000 ml

 

Egzotyczny olejek do masażu erotycznego na bazie wody. Dajcie się porwać jego nieposoplitemu aromatowi zawartemu w idealnej konsystencji i wypróbujcie w praktyce osiągnięcia kultury dalekiego wschodu. Pamiętajcie, że wiele technik seksualnych zostało właśnie tam wypracowanych i staje się coraz popularniejszych w naszym kręgu kulturowym. Dzieje się tak dlatego, że dają one niesamowite rezultaty z powodu swego duchowego wymiaru. W Azji Wschodniej dąży się do pełnego pojednania ciała i ducha, co przekłada się w sypialni na doznania niemal mistyczne. Masaż erotyczny Nuru jest przykładem jednej z takich praktyk, zaś olejek którego receptura została opracowana z myślą o jego entuzjastach, nadaje się idealnie do śmiałej zabawy z ukochaną osobą. Nie bójcie się urozmaicać Waszego życia seksualnego, bo satysfakcja tam osiągnięta przenosi się na wszystkie sfery życia.

 

Co to jest masaż Nuru?
 
Masaż nuru jest znakomitą techniką gry wstępnej. Dosłownie oznacza to masaż ciałem o ciało lub inaczej masowanie partnera swoim ciałem. Żel do masażu nuru pochodzi z Japonii, dzięki unikalnej recepturze jest wyjątkowo poślizgowy. Bardzo popularny w Azji a teraz także w zachodniej Europie, USA.

 

Masaż nuru prowadzi do zwiększonego wydzielania hormonów podniecając partnerkę czyniąc ją bardziej podatną na pieszczoty.

 

Poznawanie centymetr po centymetrze ciała partnera to jedna z największych wspólnie przeżywanych rozkoszy. Dlatego warto zadbać o odpowiednią scenerię oraz olejki. Warto pamiętać że masaż ma przynosić rozkosz obydwu kochankom.

 

Przetestowany dermatologicznie. Całkowicie bezpieczny dla organizmu oraz silikonowych gadżetów erotycznych.

 

Pojemność 1000 ml

Napisz opinię
2016-08-23 09:07:20 - Wela

Bardzo dobry olejek do wzajemnego masażu. Można śmiało polecić osobom, które szukają jakiegoś uzupełnienia w swoim życiu erotycznym.