Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Urozmaić swoje przygody w sypialni, kup Nuru 1000 ml i podaruj swojej drugiej połówce wieczór nie z tej ziemi!

 

Czasami zdarza się, że do sypialni wkrada się nuda. Na szczęście istnieje wiele sposobów na to, by wygonić rutynę. Każdy z nich jest bardzo przyjemny! Jednym z nich jest przeprowadzenie drugiej połówce masażu. To doskonały sposób, by się zrelaksować, jednak nieraz staje się doskonałą techniką podczas gry wstępnej. W każdym wypadku będzie potrzebny odpowiedni olejek. Nasz sklep poleca Nuru 1000 ml, ponieważ jego cena jest niska, a jakość fenomenalna!

 

Nuru 1000 ml to profesjonalny olejek do masażu, który został stworzony na bazie wody. Zapewnia idealny poślizg, koi skórę i jest wyjątkowo wydajny. Ten olejek sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju masażu, jednak jest wyjątkowo polecany do Nuru. Jest to technika pochodząca z Japonii i doskonale pozwala na obopólne czerpanie korzyści z masażu. Technika wymaga ocierania się nagich ciał dwojga partnerów, dlatego dosyć ważne jest użycie sporych ilości olejku. Opinie specjalistów świadczą o tym, że jest to jedna z najbardziej zmysłowych i relaksujących technik. Do tego Nuru mogą wykonywać zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

 

Opakowanie zawiera aż 1000 ml olejku Nuru, dlatego jedna butelka starczy na naprawdę długi czas. Produkt przeszedł wszelkie wymagane testy dermatologiczne. Ze względu na wodną bazę, olejek ten może być stosowany w połączeniu z zabawkami erotycznymi.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zaloguj się
2016-08-23 09:07:20 - Wela

Bardzo dobry olejek do wzajemnego masażu. Można śmiało polecić osobom, które szukają jakiegoś uzupełnienia w swoim życiu erotycznym.