Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: satisfyer (ge)

Satisfyer Feel Confident Menstrual Cup Set – zestaw kubeczków

 

Podczas miesiączki nie trzeba już rezygnować z poczucia komfortu. Dzięki kubeczkom menstruacyjnym Satisfyer Feel Cofident Menstrual Cup Set nie tylko zrealizujesz swoje plany i obowiązki, ale również zadbasz o środowisko. Oferowany przez nas zestaw kubeczków menstruacyjnych 2szt. to idealne rozwiązanie dla kobiet ceniących sobie niezależność i wygodę.

 

Te praktyczne akcesoria cieszą się rosnącą popularnością z powodu swojej uniwersalności i trwałości zachowywanej przez wiele lat. W skład zestawu wchodzą dwa kubeczki Satisfyer wykonane z doskonałej jakości medycznego silikonu o pojemności 15 ml i 20 ml. Różnica pojemności umożliwia dopasowanie wybieranego egzemplarza do intensywności krwawienia. Każdy niebieski kubeczek menstruacyjny został wykonany z myślą o realnych potrzebach kobiet, jest komfortowy, doskonale przylega i chroni nawet podczas obfitej miesiączki. Górna część kubeczka ma kształt dzwonka, przez co zapobiega przeciekaniu, dolna, wyposażona w pętelkę, ułatwia wyjmowanie. 

 

Kubeczki menstruacyjne cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony kobiet i doskonałymi opiniami specjalistów do spraw zdrowia i higieny. Zyskują również uznanie w kontekście ekologicznym, ponieważ pomagają redukować ilość odpadów higienicznych. Medyczny silikon nie zaburza delikatnego balansu pH pochwy i nie zawiera dodatkowych substancji poprawiających chłonność, które tak często wywołują podrażnienia. Niska cena zestawu jest szczególnie atrakcyjna w kontekście wielorazowego użytku kubeczków. Można je stosować przez długie miesiące, a nawet lata, pamiętając oczywiście o regularnym wyparzaniu ich we wrzącej wodzie (po użyciu). Nasz sklep oferuje tylko oryginalne produkty uznanej marki Satisfyer, wybrane z myślą o jakości i funkcjonalności. 

 

Oto najważniejsze cechy kubeczków Satisfyer:

  • wykonane z medycznego silikonu,

  • wyposażone w wygodną pętelkę do wyjmowania,

  • pojemność 15 ml i 20 ml,

  • łatwe mycie w gorącej, wrzącej wodzie.

  

Dzięki używaniu kubeczka nie będziesz już musiała rezygnować ze spotkań towarzyskich i poczucia bliskości, miesiączka nie pokrzyżuje Twoich planów romantycznych, zawodowych i sportowych. Już dziś kup swój własny zestaw nowoczesnych kubeczków menstruacyjnych i ciesz się wolnością!