Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: VALAVANI s.r.o.

Przedstawiamy olejek orientalny Magnetifico, który sprawi, że nigdy nie pomyślisz o masażu w ten sam sposób. Ten profesjonalny olejek do masażu jest wyjątkowy, ponieważ oprócz zapewnienia wspaniałych doznań, w dużym stopniu poprawi się również stan skóry. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikalnej formuły wykorzystującej aż 5 różnych olejków, takich jak migdałowy, owsiany, słonecznikowy, oliwkowy oraz zrobiony z pestek melona Kalahari. Jest on składnikiem szczególnym ze względu na swoje właściwości natychmiastowego nawilżenia skóry oraz niezapychania porów skórnych. Olejek do masażu erotycznego Magnetifico jest w 100% wykonany z produktów roślinnych, dlatego jest również Vegan friendly. 

 

Olejek do masażu pobudzający zmysły - opinie i cena

 

Zrobienie fantastycznego masażu, który rozbudzi zmysły, wymaga odpowiedniego przygotowania. Wybierając odpowiedni olejek do masażu, należy zadbać o to, żeby był on wyprodukowany z dobrej jakości składników, które zagwarantują najlepsze możliwe doznania. Masaż jest świetną formą relaksacyjną, jednak może również być z powodzeniem wykorzystany do podkręcenia temperatury w Waszej sypialni. 

 

Magnetifico olejek orientalny - sklep Świat doznań

 

Olejek do masażu Magnetifico cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów również ze względu na swoją bardzo przystępną cenę. Ten olejek do masażu jest również całkowicie bezpieczny dla alergików. Jeżeli marzysz o cudownym masażu, kup Magnetico już teraz!