Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: shunga (can)

Shunga Aphrodisiac Oil Midnight Sorbet to jadalny olejek do masażu miejsc intymnych, który w unikatowy sposób rozgrzewa ciało, wzmacnia doznania podczas stosunku i pogłębia bliskość między partnerami. Olejek do masażu dzięki swojej formule wyjątkowo nawilża skórę i rozluźnia ją przy zastosowaniu masażu, co daje gwarancję silniejszych doznań. 

 

Wisienką na torcie jest aromatyczny zapach i smak owocowego sorbetu, który dodatkowo angażuje do zabawy zmysł węchu i smaku. Inspiracją dla kanadyjskiej marki Shunga do stworzenia wyjątkowej linii kosmetyków dla par były tradycyjne, miłosne rytuały, wywodzące się z japońskiej kultury. "Shunga" po japońsku oznacza "taniec wiosny", przy czym wiosna jest japońskim eufemizmem słowa "seks". 

 

Produkt spełnia najwyższe standardy jakości, do jego stworzenia użyto wyłącznie starannie wyselekcjonowanych, bezpiecznych składników. Nie użyto parabenów, glutenu i cukru, jest słodzony sacharozą. Olejek jest łatwo zmywalny w kontakcie z ciepłą wodą. Bezpieczny w połączeniu z silikonowymi prezerwatywami i gadżetami. 

 

Zapraszamy do sprawdzenia innych dostępnych produktów marki Shunga oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Świat Doznań to najwyższa jakość i najlepsza cena oraz zadowolenie klienta, o którym świadczą liczne pozytywne opinie. 

 

Parametry produktu:

 

- zawartość opakowania: Shunga Aphrodisiac Oil Midnight Sorbet 100 ml

- smak: sorbet owocowy

- zastosowanie: masaż miejsc intymnych

- działanie: rozgrzewające

- producent: Shunga

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.