Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Bijoux Indiscrets Slow Sex Warming Massage Oil - rozgrzewający olejek do masażu to wyjątkowy produkt od marki Bijoux Indiscrets, stworzony z myślą o tym, żeby Twoje życie erotyczne stało się jeszcze bardziej satysfakcjonujące!

 

Olejek rozgrzewający do masażu to produkt, który pobudzi Twoje zmysły i podniesie temperaturę w Twojej sypialni. W jaki sposób używać tego olejku? Nałóż go na skórę, a następnie rozpocznij masaż. Chcesz aktywować efekt rozgrzewający? Delikatnie dmuchnij na miejsca, na które nałożono olejek. Prezentowany produkt sprzyja całowaniu skóry, nie tylko ze względu na swoje rozgrzewające właściwości, ale też ze względu na kokosowy zapach, który w przyjemny sposób pobudza zmysły. Atrakcyjna cena to kolejny atut tego produktu. 

 

Jeżeli chcesz doświadczyć czegoś nowego i w jakiś sposób urozmaicić swoje życie erotyczne, kup olejek od Bijoux Indiscrets i ciesz się nowymi doznaniami. Taki olejek może być doskonałym prezentem! Dla Ciebie lub dla bliskiej osoby. Korzystając z rozgrzewającego olejku, pobudzisz swoje zmysły, co pozwoli Ci na odkrycie zupełnie nowego wymiaru przyjemności i poprawę jakości Twoich intymnych zbliżeń. Wypróbuj ten produkt i na własnej skórze przekonaj się, dlaczego cieszy się on tak dużą popularnością wśród naszych klientów!

 

Cechy produktu:

 

  • posiada rozgrzewające właściwości
  • pojemność - 50 ml
  • zapach - kokosowy

 

Internetowy sklep Świat Doznań gwarantuje najwyższą jakość produktów, w przystępnych cenach, co potwierdzają pochlebne opinie klientów.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.