Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: shunga (can)

Shunga Aphrodisiac Oil Chocolate 100 ml - jadalny olejek do masażu (czekolada) kanadyjskiej marki posiada świetne opinie na całym świecie i nie można się temu dziwić. Shunga - olejek do masażu czekoladowy - to rozgrzewający produkt, który w znakomity sposób urozmaica grę wstępną oraz pomaga przygotować ciała partnerów do jeszcze intensywniejszego odczuwania przyjemności podczas stosunku seksualnego. 

 

Jedyne, co należy zrobić, to nanieść odpowiednią ilość produktu na strefy erogenne, takie jak szyja, piersi, brzuch, uda, stopy czy pośladki i delikatnie go rozsmarować okrężnymi ruchami. Aby wzmocnić jego działanie, a tym samym czerpać z olejku czekoladowego do masażu to, co najlepsze, można rozgrzać go na skórze poprzez oddech lub pocałunki. 

 

Jadalny olejek do masażu został wzbogacony pysznym i kuszącym smakiem, a dzięki temu, że oprócz wersji czekoladowej występuje też w innych smakach, każdy znajdzie coś dla siebie. Shunga to olejek do masażu jadalny umieszczono w atrakcyjnym, stylizowanym na tradycyjne wzornictwo japońskie opakowaniu. Jest pozbawiony parabenów, glutenu i składników pochodzenia zwierzęcego. Przekonaj się sam i kup go już teraz w bardzo atrakcyjnej cenie na stronie naszego sklepu.  

 

Sposób użycia:

 

Nanieść produkt na strefy erogenne (szyja, piersi, stopy, brzuch, uda, pośladki) i rozgrzej go, uaktywniając jego działanie. 

 

Skład produktu:

 

Glycerin USP, Propyleje Glycol, Flavor, Sodium Saccharin, FD &C Red, FD &C Blue, FD &C Yellow.

 

Parametry produktu:

 

Shunga Aphrodisiac Oil Chocolate - jadalny olejek do masażu o smaku czekoladowym

 

Produkt o pojemności 100ml

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.