Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Elektrostymulacja penisa to propozycja dla najbardziej spragnionych rozkoszy – kup zestaw ElectraStim!

 

Prezentowany produkt to trzy pierścienie do stymulacji w jednym zestawie. Każdy pierścień na penisa posiada inny rozmiar, dlatego komplet jest wskazany dla Panów, którzy nie wiedzą, jaki model będzie dla nich odpowiedni. Warto zaznaczyć, że taki gadżet może urozmaicić stosunek przez to, iż niejako zablokuje odpływ krwi z prącia, co będzie obfitować dłuższą stymulacją i mocniejszą erekcją. Zestaw wykonano z bezpiecznego aluminium. Cena pierścieni ElectraStim jest atrakcyjna, dlatego serdecznie zapraszamy do zakupu.

 

Nasz sklep przypomina, że do skorzystania z funkcji elektrostymulacji należy zaopatrzyć się w jednostkę zasilającą. Również takie gadżety posiadamy w naszej ofercie. Za pomocą takowego urządzenia użytkownik może wybrać, czy bardziej preferuje delikatne mrowienie, czy może potężne porażenia. Przepływająca przez ciało energia elektryczna sprawia, że mięśnie bardziej się zaciskają, co w przypadku penisa powoduje mocniejsze odczuwanie bodźców seksualnych. Korzystanie z pewnych produktów jest bezpieczne, dlatego nie bój się eksperymentować!

 

Każdy dostępny w opisywanym zestawie krążek na penisa posiada część wymagającą podłączenia kabla PIN 2 mm. Okablowanie nie jest dostępne w zestawie. Opinie ekspertów przypominają, by w trosce o swój komfort użyć wodnego żelu nawilżającego, ponieważ zwiększy to przewodnictwo skóry. Jednocześnie pamiętaj, by dbać o higienę gadżetów. Z tego powodu po zabawie umyj pierścień na penisa, do czego wystarczy bieżąca woda i mydło antybakteryjne. Należy mieć na uwadze, by przed ponownym użyciem poczekać do całkowitego wysuszenia zabawki.

 

Elektrostymulacja penisa to ciekawa zabawa, jednak zachęcamy także do wypróbowania innych zabawek tego rodzaju, które znajdują się w naszej ofercie. Zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość!

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium

średnica: 5,2 cm, 6,0 cm, 6,8 cm

podłączanie: kabel PIN 2mm (brak w zestawie)

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    aluminium

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm

  • średnica (w cm): 

    5,2, 6, 6,8