Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Zdalna elektrostymulacja jest w Twoim zasięgu! Kup ElectraStim EM-48-E, a na pewno nie pożałujesz!

 

ElectraStim EM-48-E to profesjonalny zestaw do elektrostymulacji dla najbardziej wymagających. Najważniejszą częścią omawianego kompletu jest jednostka zasilająca składająca się z pilota i odbiornika, przez co możliwa jest elektrostymulacja zdalna. Korzystanie z zestawu jest przez to bardzo proste i może się odbywać nawet z odległości 50 m (od odbiornika)! Gadżet oferuje wiele sposobów na zabawę. Świadczy o tym możliwość wybrania jednego z 7 trybów wibrowania i 18 poziomów intensywności. To nie wszystko, ponieważ ElectraStim EM-48-E posiada inne funkcje, takie jak na przykład czujnik ruchu. Przez to użytkownik może dobrać do własnych preferencji lub nastroju to, czy ma ochotę na delikatną zabawę, czy może chce poczuć lekki ból. Do zasilania pilota i odbiornika potrzeba dwóch baterii LR1 oraz jednej baterii 9V PP3. Spokojnie, zabawę zaczniesz zaraz po odpakowaniu zestawu, ponieważ załączono je do opakowania.

 

W zestawie znajdują się również cztery niewielkie elektrody samoprzylepne, które można przymocować do jakiejkolwiek części ciała, na przykład nóg, brzucha, piersi, a nawet części intymnych. W każdym przypadku można liczyć na niesamowicie przyjemną zabawę. Trzeba wiedzieć, że są one co prawda wielorazowe, jednak po pewnym czasie elektrody zużyją się. Jednocześnie przypominamy, że nasz sklep posiada w asortymencie elektrody do kupienia osobno.

 

Komplet ElectraStim EM-48-E wyposażono również w kieszeń na odbiornik z mocowaniem do paska, dlatego można go z łatwością przytwierdzić do swojego stroju. Całość jest pakowana do walizki, która ułatwia bezpieczne przechowywanie. W zestawie znajdują się także kable potrzebne do podłączenia elektrod z jednostką zasilającą.

 

Opinie użytkowników doceniają fakt, że korzystanie z ElectraStim EM-48-E nie musi się ograniczać do stosowania wyłącznie załączonych do opakowania elektrod, ponieważ w ofercie naszego sklepu znajduje się wiele innych zabawek do elektrostymulacji marki ElectraStim, które są kompatybilne z jednostką zasilającą.

 

Elektrostymulacja jest doskonałym wyborem nie tylko dla osób samotnych, ale też par szukających wyjątkowego urozmaicenia swoich zabaw. Ten rodzaj stymulacji niesamowicie pobudza, powodując charakterystyczne spinanie się mięśni, co potęguje doznania. Opisywane urządzenie to dobra propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników.

 

Parametry techniczne jednostki zasilającej ElectraStim EM-48:

kolor: szary

wymiary (pilot): 4,5 x 8,5 x 1,6 cm

zasilanie (pilot): 2 x bateria LR1

zasilanie (odbiornik): 1 x bateria 9V PP3

zasięg pilota: około 50 m

funkcje: 7 trybów wibrowania, 18 poziomów intensywności, czujnik ruchu

wodoodporność: nie

 

Wymiary elektrod samoprzylepnych: 5 x 5 cm

 

Zawartość opakowania: pilot, odbiornik, skórzany pokrowiec z paskiem, kabel, 4 elektrody samoprzylepne, baterie do pilota oraz odbiornika, dokładna instrukcja angielska, instrukcja polska z ogólnymi informacjami, walizka.

JEDNOSTKA ZASILAJĄCA

  • funkcje: 

    7 trybów wibrowania, 18 poziomów intensywności, czujnik ruchu

  • zasilanie: 

    2 x bateria LR1, 1 x bateria 9V PP3