Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Postaw na najbardziej intensywne doznania i kup ElectraStim SensaVox EM140! Zrób sobie wyjątkowy prezent!

 

ElectraStim SensaVox EM140 to jednostka zasilająca do elektrostymulacji. Urządzenie jest profesjonalne i oferuje wiele trybów pracy. Jest niewielkie, dlatego opinie użytkowników często wspominają o jego wyjątkowej poręczności. Jednostka jest zasilana za pomocą zasilacza dołączonego do zestawu, jednak można ją zabrać także w podróż, ponieważ może czerpać energię także z baterii 9V. Nasz sklep przypomina, że jest to wyłącznie jednostka zasilająca, dlatego do zabawy potrzebne jest zaopatrzenie się w gadżety kompatybilne z ElectraStim SensaVox EM140. Mamy je w swoim asortymencie. Sterowanie jest ułatwione poprzez wyposażenie urządzenia w niewielkie wyświetlacze i kontrolki. Gadżet jest przeznaczony do dwubiegunowych urządzeń.

 

Wyjątkową cechą ElectraStim SensaVox EM140 jest możliwość sterowania głosem! W zestawie znajduje się mikrofon, dzięki któremu gadżet zacznie dobierać programy i intensywność stymulowania na podstawie tego, jakie dźwięki wydajesz. To nie wszystko, ponieważ np. puszczając w tle piosenkę jednostka zasilająca będzie wysyłała impulsy elektryczne zgodnie z rytmem utworu. Dla tego samego efektu możliwe jest również podłączenie urządzenia audio z ElectraStim SensaVox EM140 za pomocą dołączonego do kompletu kabla.

 

Urządzenie do elektrostymulacji ElectraStim SensaVox EM140 jest wyjątkowe także przez fakt, że zaprogramowane programy działania można w pewnym stopniu modyfikować, przez co zabawa będzie jeszcze lepiej dopasowana do osobistych preferencji użytkownika.

 

Opinie użytkowników często doceniają wysoką jakość wykonania jednostki. Niepodważalnym atutem jest także umieszczenie całego zestawu w twardej walizce, która wpływa nie tylko na bezpieczne, ale również dyskretne przechowywanie. Cena ElectraStim SensaVox EM140 jest adekwatna do jakości. Może stać się idealnym urozmaiceniem samotnych wieczorów, jednak nierzadko sprawdzi się także podczas intensywnych zabaw z drugą połówką, szczególnie wśród par lubiących BDSM. Zyskaj pełną kontrolę nad swoimi doznaniami i kup ElectraStim SensaVox EM140!

 

Urządzenie do elektrostymulacji ElectraStim SensaVox EM-140 posiada tryb oszczędzania energii. Dzięki temu można mieć pewność, że zabawka posłuży przez długi czas. Ów tryb włącza się, kiedy gadżet czerpie energię z baterii 9V. Wyłącza się go przyciskając guzik Boost (z grafiką błyskawicy).

 

Parametry techniczne:

kolor: szary

zasilanie: 1 x bateria 9V PP3, zasilacz

funkcje: sterowanie głosem, 9 (modyfikowalnych) programów stymulowania, 99 poziomów intensywności

wodoodporność: nie

 

Zawartość opakowania: jednostka zasilająca EM-140, przejściówka do zasilacza, bateria 9V, okablowanie, mikrofon, wtyczka 3.5 mm jack, instrukcja, płyta CD, zasilacz.

JEDNOSTKA ZASILAJĄCA

  • funkcje: 

    sterowanie głosem, 9 (modyfikowalnych) programów stymulowania, 99 poziomów intensywności

  • zasilanie: 

    1 x bateria 9V PP3, zasilacz