Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Nowoczesny gadżet dla osób doceniających intensywną stymulację - kup ElectraStim Flick EM-60-E!

 

ElectraStim Flick EM-60-E to zestaw do elektrostymulacji, który zawiera wszystkie rzeczy, których potrzebujesz do rozpoczęcia erotycznych zabaw tego rodzaju. Jednostka zasilająca posiada niewielkie wymiary, co znacznie ułatwia stosowanie gadżetu. 

 

Zestaw do elektrostymulacji ElectraStim Flick EM-60-E nie musi być podłączony do sieci - jednostka zasilająca posiada wydajny akumulator, który pozwala nawet na 6 godzin nieprzerwanej zabawy. To nie wszystko, ponieważ produkt oferuje aż 7 unikalnych rytmów stymulacji, które można dopasować do swoich preferencji pod względem intensywności. Dla idealnego dostosowania pracy urządzenia, zabawka ma 24 poziomy mocy, które wybierzesz podczas igraszek. Jeśli ElectraStim Flick EM-60-E się rozładuje, baterię uzupełnisz korzystając z dołączonego do zestawu kabla USB.

 

Komplet zawiera 4 naklejki przewodzące energię elektryczną, dzięki czemu zestaw pozwoli Ci rozpocząć pasjonującą przygodę z elektrostymulacją. Podpina się je specjalnym kablem z końcówkami 2 mm. Wymiary 5 x 5 cm i elastyczna forma pozwalają podpiąć elektrody do różnych części ciała. Stosowany w nich klej jest bezpieczny w użyciu. Przy ponownym użyciu elektrod poleca się zwilżenie kleju kroplą wody, jeśli właściwości samoprzylepne będą słabsze.

 

Szczególnie interesującą funkcją modelu ElectraStim Flick EM-60-E jest funkcja FLICK, która po uruchomieniu dobiera rytm i moc stymulacji na podstawie ruchów Twoją dłonią. Dzięki temu elektrostymulacja jest jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. 

 

Zestaw do sex elektrostymulacji pozwoli Ci poczuć niesamowitą przyjemność! Opinie ekspertów potwierdzają, że kontrolowany przepływ prądu przez skórę zwiększa wrażliwość na bodźce dotykowe, a przy tym powoduje spięcia mięśni, co tym bardziej urozmaica igraszki z drugą połówką oraz samotne zabawy. Cena ElectraStim Flick EM-60-E jest wyjątkowo niska, jak za tę jakość!

 

W zestawie znajduje się jednostka zasilająca ElectraStim Flick EM-60-E, kabel do ładowania, kabel z końcówkami 2mm, 4 elektrody (naklejki), miękkie etui do prostego przechowywania, karta gwarancyjna.

 

Jeśli chcesz, znajdziesz w naszym sklepie wiele akcesoriów kompatybilnych z jednostką zasilającą ElectraStim Flick EM-60-E. Zwróć uwagę na to, czy kupowane gadżety posiadają takie samo gniazdo, jak kabel w zestawie (pin 2 mm). Polecamy także używanie żeli przewodzących oraz lubrykantów na bazie wody, dla lepszego przewodzenia energii elektrycznej.

 

Parametry techniczne jednostki:

wymiary: 95 x 55 x 15 mm

zasilanie: akumulator

czas pracy: maksymalnie 6 h

ładowanie: kabel USB (w zestawie)

funkcje: 7 trybów stymulacji i 24 poziomy intensywności, FLICK

 

Wymiary naklejek: 5 x 5 cm

 

Rodzaj wtyku: pin 2 mm

JEDNOSTKA ZASILAJĄCA

  • funkcje: 

    7 trybów pracy

  • zasilanie: 

    akumulator z kablem USB