Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: we-vibe (can)

Jednym z najważniejszych elementów kobiecego ciała, najczęściej niestety bagatelizowanych na pierwszy rzut oka, zdecydowanie może być zestaw mięśni podtrzymujących miednicę. Mięśnie Kegla - bo o nich mowa - znajdujące się na jej dnie, mają niebagatelny wpływ na codzienne funkcjonowanie kobiety przez całe jej życie, zapewniając nie tylko lepsze doznania seksualne, lecz i zapobiegając wszelkim dolegliwościom w rodzaju nietrzymania moczu.

Głównym problemem z mięśniami Kegla jest jednak fakt ich postępującego słabnięcia wraz z wiekiem. Z roku na rok oddalamy się od wszystkich pozytywnych aspektów, związanych z ich odpowiednim wytrenowaniem - bezpiecznie zaasekurowanym dnem miednicy oraz znaczną przyjemnością, czerpaną z kontaktów o charakterze intymnym. 

To z kolei prowadzi nas do boleśnie wręcz prostego pytania - czy jesteśmy w stanie jakkolwiek powstrzymać ten rozwój wypadków? Czy istnieją sposoby treningu mięśni Kegla o stopniu efektywności gwarantującym nam spokój oraz przyjemność do późnej starości?

Dróg ku temu najlepiej szukać wśród akcesoriów o charakterze erotycznym, konkretnie zaś pod nazwą We-Vibe Bloom. Produkt kanadyjskiej firmy to forma doskonale znanych, tradycyjnych już i zakorzenionych w kulturze japońskiej kulek gejszy, zaprzęgniętych w tryby nowoczesnej technologii, by jak najlepiej służyć wszystkim zainteresowanym kobietom.

Składający się z tzw. wibrującej bazy oraz trzech kulek dopochwowych o różnej wadze w zależności od dotychczasowego stopnia wytrenowania i wytrzymałości mięśni Kegla, zestaw Bloom stanowi idealny sposób do wykonywania ćwiczeń, które samoistnie wręcz dostosowują się do każdej kobiecej potrzeby. Wystarczy jedynie umieścić bazę wibrującą wraz z kulką o odpowiedniej wadze, by za pomocą pilota wprawiającego urządzenie w ruch rozpocząć przyjemny, automatyczny trening całego zestawu mięśni.

Przyjemność wynikającą z samego treningu opartego na wibracjach zwiększać ma materiał, z którego wykonane jest urządzenie. Silikon klasy medycznej, którym pokryty jest cały zestaw Bloom, to rzecz zbliżona walorami do ludzkiej skóry, zapewniając maksymalny komfort wszystkim korzystającym paniom. Subtelny w dotyku i całkowicie wyzbyty wszelkich substancji potencjalnie szkodliwych dla skóry (nieobecne są między innymi ftalany), doskonale sprawuje się również pod kątem czyszczenia - zestaw jest całkowicie wodoodporny, dzięki czemu można go de facto umyć najprostszymi z możliwych metod: pod bieżącą wodą przy udziale najzwyklejszego mydła antybakteryjnego.

Bloom marki We-Vibe to najlepszy sposób na połączenie działania pozytywnego dla zdrowia ze zwiększeniem możliwości seksualnych oraz przyjemnością przy każdym użyciu. To wybór, który nie ma wad - a jego długotrwałe używanie może przynieść zbawienne skutki, których odczuwanie rozpisać możemy na wiele lat w przyszłości. Jedynym brakiem korzyści z używania zestawu Bloom może stać się wyłącznie nierozważne zrezygnowanie z jego nabycia. To wielka szansa, z której tak naprawdę nie sposób jest nie skorzystać.

Pamiętajmy, by produktu używać tylko z lubrykantami na bazie wody.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

waga: 1. baza wibrująca - 35 g; 2. trzy kulki o różnej wadze (10 g, 30 g, 45 g)

długość całkowita: 8,5 cm
średnica: 3 cm

programy wibracji: 10

ładowanie: USB (kabel załączony do opakowania)

wodoodporność

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Długość (w cm): 

  8,5

 • Kolor: 

  koralowy

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3

 • Waga (w gramach): 

  10 / 30 / 35 / 45