Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Intensywna stymulacja czeka na Ciebie, dlatego już teraz kup sobie zabawkę marki ElectraStim i rozpocznij zabawę!

 

Proponowana przez nasz sklep zabawka marki ElectraStim to sonda do elektrostymulacji. Posiada podłużny kształt. Składa się z części przewodzącej prąd przypominającej jajko, a także długiego ogonka, który ułatwia stosowanie. Mimo, że jest to sonda dopochwowa, to opisywane jajko do stymulacji może być także używane analnie. W każdym przypadku można liczyć na największą przyjemność. Produkt został wykonany z bezpiecznych dla skóry materiałów. Kształt zabawki w pełni pozwala na satysfakcjonującą stymulację punktu G wśród kobiet i punktu P u mężczyzn. Cena gadżetu jest w pełni adekwatna do jakości.

 

Jajko do elektrostymulacji wymaga użycia jednostki zasilającej, bez niej nie będzie emitować impulsów elektrycznych. Nasz sklep posiada w swojej ofercie takie urządzenia, dlatego zapraszamy do zakupu. W każdym przypadku można liczyć na najwyższą jakość, a także bezpieczeństwo stosowania. Jednostka zasilająca pozwala sterować mocą impulsów elektrycznych, ich rytmem itd. dzięki temu każdy może bawić się w sposób satysfakcjonujący. Opisywana elektro sonda łączy się z ową jednostką za pomocą kabli PIN 2 mm.

 

Pamiętaj o nawilżeniu, dlatego kupuj wyłącznie lubrykanty na bazie wody! Po zabawie umyj zabawkę – wystarczy do tego mydło i woda. Przed ponownym użyciem upewnij się, że gadżet w pełni wysechł. Gadżet jest dwubiegunowy.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon, aluminium

długość: 15 cm

średnica: 3 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  15

 • materiał: 

  silikon, aluminium

 • rodzaj wtyczki: 

  PIN 2mm

 • średnica (w cm): 

  3