Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Przedstawiamy sondę do elektrostymulacji cewki moczowej 7mm, będącą świetnym rozwiązaniem dla mężczyzn chcących zakosztować doznań związanych z absolutną dominacją partnerki. Produkt o nazwie Mystim Tickleberry Finn składa się z dwóch elementów: penetracyjnej części urządzenia wykonanej ze stali nierdzewnej, której opływowy kształt pozwala na łatwe wsunięcie wewnątrz ciała oraz gumowej rączki, która nie przewodzi prądu, dzięki czemu osoba trzymająca zabawkę nie zostanie nim porażona.

 

Oprócz sondy do elektrostymulacji cewki moczowej zestaw zawiera 3 waciki służące do dezynfekcji i próbki lubrykantu. Po każdym użyciu stymulator powinien być dokładnie umyty i odkażony. By zabawka pełniła swoją funkcję, trzeba podłączyć ją do jednostki zasilającej, którą można nabyć w naszym sklepie. Przed zaaplikowaniem sondy należy pamiętać o użyciu żelu nawilżającego, dzięki któremu penetracja stanie się oazą nieopisanych przyjemności. 

 

W rękach doświadczonej dominy urządzenie może wywołać rozkosz wynoszącą erotyczne uniesienia na nieznany dotąd poziom. Jednak by ta pieszczota była wykonana poprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie dla partnera, ważne jest uwzględnienie średnicy cewki moczowej. Czasami trzeba ją rozszerzyć przedmiotami o mniejszej średnicy, ponieważ im głębiej, tym bardziej wąski jest jej otwór. Ta praktyka pozwala poznać ciało partnera, dzięki czemu stymulacja staje się czystą przyjemnością, podczas której pobudzany jest również umieszczony za cewką pęcherz, co owocuje wyjątkowo silnym wzwodem. Delikatne wstrząsy wywoływane w tym miejscu promieniują na całe ciało, potęgując podniecający ból. 

 

Parametry techniczne:

Długość (w cm):   13

Materiał:    Stal nierdzewna, guma

Rodzaj wtyczki:   PIN 2 mm

Średnica produktu (w mm):  7

Miejsce stymulacji:    Penis

Kraj pochodzenia:   Wielka Brytania

 

Kupując naszą sondę do elektrostymulacji marki Mystim możecie mieć pewność, że spełni ona Wasze najwymyślniejsze fantazje. Tak duże zwiększenie przyjemności obcowania jest całkowicie adekwatne do proponowanej ceny. By ułatwić znalezienie tej wyśmienitej zabawki innym odważnym parom, pozostaw opinię na naszej stronie.

SONDA, DILDO, MASAŻER ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  19,6

 • materiał: 

  aluminium

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim

 • średnica (w cm): 

  0,8