Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: pasante (uk)

Długość: 190 mm
Szerokość: 58 mm
Grubość: 25 mikronów

 

Wykonane z poliuteranu prezerwatywy nielateksowe Pasante Sensiva stworzone są po to, by umożliwić Ci poczucie naturalnego ciepła ciała w trakcie stosunku, tak jakbyś w ogóle nie miał na sobie prezerwatywy! Opakowanie zawierające 72 prezerwatywy pozwoli Ci czerpać satysfakcję z bezpiecznego seksu przez długi czas.

 

Prezerwatywy Pasante Sensiva zostały zaprojektowane tak, by jak najmniej zaznaczać swoją obecność, dlatego są nie tylko bardzo cienkie, ale i przezroczyste i bezzapachowe. Używając ich, możesz sobie pozwolić na wszystko to, co lateksowe prezerwatywy wcześniej umożliwiały, a więc między innymi zastosowanie lubrykantów i olejków. Sprawdź, w jaki sposób poprawi to twoje zadowolenie z seksu!

 

Pasante Sensiva to prezerwatywy niezwykle wygodne w nakładaniu nie tylko dzięki anatomicznemu kształtowi, ale i zorientowaniu w gotowym do założenia kierunku, dzięki czemu można bezproblemowo je zakładać również w warunkach ograniczonej widoczności. Wszystko dla komfortu!

 

Poliuteran, z którego są wykonane Pasante Sensiva ma grubość zaledwie 25 mikronów, a jednocześnie przewyższa wytrzymałością lateks! To sprawia, że ani wrażenie nienaturalności, ani obawa o bezpieczeństwo nie będzie psuć ci radości z seksu.