Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: pasante (uk)

Parametry techniczne:

długość: 190 mm

szerokość: 54 mm

grubość: 65 mikronów

 

Pasante Pride Foils to prezerwatywy z "tęczowym" motywem, który czyni z nich produkty bardzo atrakcyjne dla osób z kręgu LGBT. Zostały zapakowane w cztery różne foliowe opakowania z tęczowym motywem graficznym, który zachęca do zabawy i pozwala na wyrażenie poparcia dla ruchu LGBT. To świetny produkt pozwalający poczuć atmosferę Parady Równości. Oferujemy możliwość zakupienia 144 prezerwatyw opakowanych w worek, które wystarczą na naprawdę długi czas!

 

Firma Pasante produkuje wysokiej jakości prezerwatywy, które łączą szereg istotnych atutów: wysokiej jakości materiał gwarantujący bezpieczeństwo, ułatwiający dopasowanie anatomiczny kształt i dużą różnorodność modeli. Wszystkie modele prezerwatyw Pasante są poddawane bardzo dokładnym testom, dzięki czemu są chętnie stosowane przez osoby, którym zależy na zapobieganiu niechcianej ciąży oraz ochronie przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

 

Prezerwatywy Pasante Pride Foils nie zawierają środka plemnikobójczego.  

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    144

  • materiał: 

    lateks