Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

ElectraStim Cockring Prestige 46 mm to pierścień erekcyjny służący do elektrostymulacji penisa. Podłączenie do jednostki zasilającej daje niezwykle silne doznania, gdyż posiada funkcję sterowania mocą i rytmem prądu przepływającego przez skórę w trakcie zabawy.

 

Pierścień na penisa Electrastim wykonany jest z antyalergicznej i nierdzewnej stali chirurgicznej (typu 316), zapewnia też wysokie bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Jego funkcją jest utrzymanie penisa we wzwodzie i opóźnienie wytrysku. Istotne jest, by podczas zabawy nie stosować lubrykantów na bazie wody, aby nie uszkodzić zabawki, a później wymyć ją. Urządzenie jest gotowe ponownie po wysuszeniu. Ważne jest również to, iż Cockring Prestige jest produktem jednobiegunowym; wymaga więc kupna jeszcze dodatkowej zabawki, która zamknie obwód elektryczny i doprowadzi Cię na szczyt.

 

Ten model posiada rozmiar 46 mm, dlatego przed zakupem upewnij się, że jest to rozmiar właściwy dla Ciebie i ewentualnie wybierz inny z pięciu, dostępnych w naszym sklepie pierścieni erekcyjnych ElectraStim Cockring Prestige w niskiej cenie. Opinie klientów sugerują, by dobrać produkt zgodny z potrzebami, bo tylko to daje gwarancję, że zabawa będzie udana.

 

Parametry techniczne:

- kolor: srebrny,

- materiał: antyalergiczna stal nierdzewna typu 316,

- średnica: 46 mm.

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    stal nierdzewna

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm

  • średnica (w cm): 

    4,6