Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: electrastim (uk)

Wzbogać swoje wieczorne przygody i kup zabawkę marki ElectraStim! Na pewno nie będziesz zawiedziony!

 

Proponowany przez nasz sklep gadżet marki ElectraStim to metalowy pierścień na penisa służący do zabawy, którą jest elektrostymulacja. Tego rodzaju gadżety są stosowane w nie tylko w ramach stymulacji prądem, ponieważ zakładanie ich na członka w stanie erekcji powoduje zatrzymanie w nim krwi, co objawia się dłuższym czasem do ejakulacji. Prezentowany pierścień erekcyjny został wykonany z aluminium. Pamiętaj, by przed kupnem sprawdzić, jaka średnica będzie dla Ciebie odpowiednia, ten egzemplarz posiada szerokość wynoszącą 4,6 cm. Cena pierścienia jest adekwatna do jakości.

 

Zabawka wymaga jednostki zasilającej, dlatego zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami dostępnymi w naszej ofercie. W każdym przypadku możesz liczyć na najwyższą jakość. Korzystanie z wysokiej próby jednostek pozwala dowolnie regulować impulsy elektryczne. Wyróżnia się zmienne tryby, intensywność przepływu prądu itd. Dzięki temu dosłownie każdy może bawić się w sposób satysfakcjonujący. Przepływająca przez ciało energia elektryczna sprawia, że mięśnie się zaciskają, co owocuje bardziej intensywnymi doznaniami. Podłączenie pierścienia do jednostki zasilającej jest możliwe za sprawą (dołączonego do owej jednostki) kabla PIN 2 mm.

 

Opinie ekspertów przypominają, by korzystać z lubrykantów, które zwiększają przewodnictwo prądu. Po użyciu myj pierścień erekcyjny wodą i mydłem, a przed następnym wykorzystaniem zabawki poczekaj do całkowitego wysuszenia.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium

średnica: 4,6 cm

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    aluminium

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm

  • średnica (w cm): 

    4,6