Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: electrastim (uk)

Electrastim wprowadził do sprzedaży bardzo efektywne urządzenie, jakim jest pierścień erekcyjny do elektrostymulacji. Oznacza to, że kupując ten gadżet, można cieszyć się nim na dwa sposoby. Można korzystać z niego jak z tradycyjnego pierścienia erekcyjnego. Można także zwiększyć moc odczuwanych doznań za sprawą elektrostymulacji. O zaletach pierścieni erekcyjnych nie trzeba nikogo przekonywać. Są to przedmioty, które w naturalny sposób zwiększają ukrwienie genitaliów, wzmacniając tym samym moc i czas trwania erekcji. Ponadto umożliwiają też lepsze, bardziej wyraziste odczuwanie kontaktu seksualnego czy masturbacji

 

Pierścień Eletrastim to urządzenie, które idzie o krok dalej na drodze do Twojego orgazmu. Poza wyżej opisanym dobroczynnym wpływem typowym dla tradycyjnego pierścienia pozwala także pieścić krocze przy pomocy impulsów elektrycznych. Oczywiście, aby urządzenie mogło działać w ten sposób, musi być podłączone do zewnętrznej jednostki zasilającej (sprzedawanej oddzielnie wraz z kablem, którym połączysz ją z pierścieniem).

 

Sam pierścień wykonano z aluminium wysokiej klasy, dzięki czemu produktu można używać bez obawy o zdrowie. Nie wywołuje on reakcji alergicznych ani innych podrażnień.

 

W celu skorzystania z pierścienia należy po prostu przełożyć przez niego prącie i jądra - tak, by znalazły się razem, po tej samej stronie pierścienia.

 

Specyfikacja techniczna:

materiał: aluminium

rodzaj wtyczki: PIN 2mm

średnica: 3,4 cm

 

Sklep internetowy Świat Doznań oferuje w doskonałej cenie ten wyjątkowy produkt, cieszący się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Kup już teraz, a nie zawiedziesz się. Zapraszamy!

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    aluminium

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm

  • średnica (w cm): 

    3,4