Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Każdy, kto myśli poważnie i odpowiedzialnie o uprawianiu greckiej miłości, powinien zadbać także o swój stan wiedzy o higienie. Dzięki poznaniu podstawowych zagadnień z dziedziny anatomii ludzkiego ciała oraz wprowadzeniu w zapobieganie przykrych następstw nieodpowiedzialnego uprawiania seksu analnego ten rodzaj przyjemności seksualnej ma szansę stać się Waszym ulubionym. Zgodnie z powiedzeniem: "Nie taki diabeł straszny, jak go malują", warto nadmienić, że stosunek analny przeprowadzony w zgodzie z zasadami sztuki higieny jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, komfortowy i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

 

Dlatego uznany producent, jakim jest Bathmate przedstawia wam gruszkę do higieny intymnej - Hydro Rocket Anal Douche. Ten specjalny przyrząd, wykonany z całkowicie bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego pozwala na przeprowadzenie irygacji (lewatywy) odbytu, przygotowując w ten sposób pole działania. Gruszka jest zabezpieczona przed niekontrolowanym cofnięciem wody z odbytu do przyrządu, dzięki czemu cały proces higieniczny jest w pełni skuteczny i bezpieczny, Gruszka łatwo się ściska i doskonale dopasowuje się do wnętrza anusa. Posiada pojemność 325 ml. Gruszkę napełniamy ciepłą wodą, następnie zakładamy końcówkę irygacyjną i przyrząd jest gotowy do spełnienia swojej roli.

 

Gruszka do lewatywy nie jest zwykłą zabawką erotyczną, tylko sprzętem pozwalającym podnieść higienę stosunku analnego. Może jednak być wykorzystywana także dla przyjemności. Tę stronę gadżetu Bathmate docenią fani zabaw w stylu BDSM.

 

Parametry techniczne:

Materiał: ABS

Pojemność: 325 ml

 

Sklep erotyczny Świat Doznań oferuje ten produkt w świetnej cenie oraz potwierdza, że jest to gadżet cieszący się nieprzerwanie najlepszymi opiniami wśród dotychczasowych klientów. Zapraszamy do zakupów!

GRUSZKA

  • materiał: 

    ABS

  • pojemność (w ml): 

    325