Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: dream toys

Dream Toys Menzstuff 9 Hole Anal Douche Red/Black to gruszka zaprojektowana specjalnie z myślą o oczyszczaniu odbytu. Jeżeli chcesz poczuć się czysto i higienicznie podczas uprawiania seksu analnego, ten produkt jest stworzony dla Ciebie. Jego ergonomiczny kształt został opracowany z troską o dużą wrażliwość strefy okolic intymnych. Elastyczna szyjka zakończona 9 otworami pozwala na bezbolesną aplikację.

W celu dokładnego oczyszczenia odbytu należy zassać gruszkę do pełna, nawilżyć ją żelem, następnie ostrożnie zaaplikować głowicę i wtłoczyć do wnętrza ciała wodę. Aby aplikacja była jak najprzyjemniejsza, zalecamy używanie ciepłej cieczy. Taki zabieg warto powtórzyć kilka razy – aż do momentu uzyskania satysfakcjonującego efektu. Najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie oczyszczania podczas wizyty w toalecie, gdzie komfortowo pozbędziemy się wydobytych nieczystości. Sam proces wstrzykiwania płynu nie powinien stanowić problemu – sprzęt posiada długą końcówkę, która pozwala na jego odpowiednie ustawienie. Dzięki niemu wykonanie rimmingu lub sama penetracja (nie tylko penisem, ale także masażerem) nie spowoduje uczucia dyskomfortu czy skrępowania – zarówno u Ciebie, jak i Twojego partnera.

Gruszka analna znajdzie również zastosowanie u miłośników seksu BDSM. Pobudzając sprzętem zakończenia nerwowe w odbycie, już w momencie gry wstępnej możemy odczuwać podniecenie. Sprzęt świetnie sprawdzi się także jako przyrząd do masażu prostaty. Jego wąska, delikatnie zagięta szyjka pozwoli na uciskanie gruczołu krokowego. Produkty firmy Dream Toys stanowią szeroką gamę akcesoriów oraz gadżetów erotycznych, które zadowolą wielu klientów. W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę tego producenta. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami!

Parametry techniczne:

  • długość: 260 mm,

  • średnica: 90 mm,

  • materiał: ABS, PVC,

  • pojemność płynu: 310 ml.

Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, kupno Dream Toys Menzstuff 9 Hole Anal Douche Red/Black pozytywnie wpłynie na Twoje poczucie komfortu podczas wszelkich igraszek. Z tą gruszką analną możliwe jest czerpanie satysfakcji seksualnej, co ważne, bez obaw o higienę.

GRUSZKA

  • materiał: 

    ABS / PVC

  • pojemność (w ml): 

    310