Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

Black Stone - Delay Spray to płyn intymny, dzięki któremu każdy mężczyzna ma szansę zostać seksualnym maratończykiem!

Przedwczesny wytrysk to wyjątkowo powszechny problem, z którym boryka się naprawdę wielu mężczyzn. Przyczyn takiego stanu rzeczu może być bardzo dużo, części z nich nawet nie sposób zdefiniować.

Suplement dla mężczyzn Black Stone - Delay Spray został wyprodukowany z myślą o krótkodystansowcach, których nie interesują bezcelowe wizyty u lekarzy i nieskuteczne preparaty. Dzięki temu produktowi nie musisz dzielić się swoimi kłopotami z nikim innym! Nie od dziś wiadomo, że zwierzanie się z tak wstydliwych problemów jest bardzo niekomfortowe. Od tej chwili wystarczy kilka psiknięć na penisa przed stosunkiem!

Black Stone - Delay Stone to wyjątkowy płyn intymny, gdyż znieczula powierzchnię penisa, aby opóźnić moment szczytowania, ale nie wpływa znacząco na odczuwane doznania. Dzięki temu, od teraz możecie razem przeżywać najcudowniejsze chwile bez obaw, że środki znieczulające odbiorą Ci radość z seksu!

Koniec ze stresem, że dojdziesz zbyt szybko i Twoja partnerka nie będzie zadowolona! Czas zaimponować jej kondycją maratończyka. Bądź niezawodny i udowodnij, że możesz być jej niezawodnym i niezrównanym superbohaterem.

Suplement dla mężczyzn Black Stone - Delay Stone nie posiada zapachu, zatem przy dyskretnej aplikacji wcale nie musisz informować partnerki o swoim małym sekrecie!

Kontroluj moment szczytowania i ciesz się w pełni satysfakcjonującego seksu.

Pojemność: 15 ml
Dozownik: spray

Wystarczy rozpylić niewielką ilość (2-5 psiknięć) na powierzchnię penisa i poczekać do wchłonięcia.


* Suplementy są skonstruowane w sposób, który uzależnia ich efektywność od indywidualnych cech organizmu każdego człowieka, przez co nie możemy zagwarantować osiągnięcia konkretnych, wymiernych efektów.