Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

SEX ELIXIR (HISZPAŃSKA MUCHA)

 

Najsilniejszy afrodyzjak na rynku!

 

 

Absolutny lider w swojej kategorii!   Sex Elixir to miliony zadowolonych klientów!

 

 

Hit sprzedaży!

 

Niezawodny środek powodujący:

  • poprawa libido u Pań i Panów

  • niepohamowany apetyt na seks

  • lepsze ukrwienie miejsc intymnych

  • większą wrażliwość na bodźce zewnętrzne

  • potrzebę namiętności i chęć dzielenia się nią z partnerem

  • orgazmy o niepowtarzalnej mocy

 

 

SEX ELIXIR został stworzony z myślą o parach pragnących, by ich zbliżenia stały się jeszcze bardziej namiętne. Ten wyjątkowy napój miłosny działa silnie zarówno na kobiety jak i na mężczyzn.

 

Czy hiszpańska mucha naprawdę działa?

To środek powodujący, że zmysły rozgrzane są do czerwoności; wprowadzający aurę magiczności do wspólnych aktów miłosnych. SEX ELIXIR sprawi, że już nikt nie będzie poszukiwał głupich wymówek i zastąpi je działaniem. Energia zamknięta w niepozornym flakonie potrafi działać cuda i przemienić największego leniucha w kochanka o niespożytych siłach.

 

Nic tak dobrze nie rozbudza pożądania jak sprawdzony afrodyzjak. Zawarty w produkcie wyciąg z legendarnej „hiszpańskiej muchy” to najlepszy środek do osiągnięcia seksualnego sukcesu. Niezwykła skuteczność SEX ELIXIR sprawia, że bardzo często decydują się na niego pary z dłuższym stażem, chcące na nowo rozbudzić w sobie miłosny żar.

 

SEX ELIXIR to także świetny sposób na przełamanie psychicznych barier i nieśmiałości. Jeśli ktoś miewa wątpliwości, czy oddać się bez reszty miłosnemu zapomnieniu, po zażyciu „hiszpańskiej muchy” nie będzie już pamiętał o zbędnych dylematach.

 

 

Zostań śmiałym eksperymentatorem i wejdź w posiadanie SEX ELIXIR. Preparat sprawdza się doskonale jako afrodyzjak inicjujący miłosne igraszki. Jakość seksualnych kontaktów warto bez przerwy ulepszać. Relację partnerską należy budować cierpliwie i nieustannie wprowadzać urozmaicenia. Udane i częste stosunki seksualne mają zbawienny wpływ na siłę więzi między partnerami. Zaskocz partnerkę i zaproponuj seks, jakiego nigdy wcześniej nie znała – zdobądź SEX ELIXIR. To najlepszy prezent jaki możesz zrobić Waszemu związkowi - nie zwlekaj, kup najwyższej jakości suplement na potencję w naszym sklepie i bądź pewny, że kupiłeś coś wartego swej ceny.

 

Hiszpańska mucha, jak podawać: 1 ml (5 do 7 kropli) pod język lub dodając do napoju około - 30 minut przed stosunkiem. . Nie przekraczać 2 dawek na dobę.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Składniki w 2 ml: woda-26 mg, L-Arginina-9,4 mg, witamina C (kaws askorbinowy)-16% DV, konserwanty: E211, E202
DV=dziennie zapotrzebowanie

Zastosowanie: Krople można dodawać do napojów, gdyż nie zmieniają ich smaku.
Wystarczy, że dodasz ok. 5-7 kropli do spożywanego napoju, a już po chwili Ty i Twoja partnerka możecie odczuć ogromne podniecenie!

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. W razie wystąpienia reakcji alergicznych zaprzestać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.