Wczytuję dane...

Spray'e na opóźnienie wytrysku i lepszy stosunek

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Przedwczesny wytrysk jest zmorą wielu mężczyzn, przez co ich życie seksualne nie jest tak satysfakcjonujące, jakby tego chcieli. Większość mężczyzn niestety nic z tym nie robi, między innymi z powodu strachu przed wizytą u lekarza, która często wydaje im się niezwykle krępująca, przede wszystkim dlatego, że ciężko im przyznać się do własnych słabości przed obcą osobą. Jednak wizyta u specjalisty wcale nie jest konieczna. Opóźnienie wytrysku jest możliwe dzięki kilku wyjątkowym produktom, a o ich skuteczności świadczą zadowolone opinie klientów.

 

Jak szybko opóźnić wytrysk?

 

W rozwiązaniu tego kłopotliwego problemu pomóc mogą specjalistyczne preparaty, między innymi spray'e na opóźnienie wytrysku. Ich cena jest atrakcyjna, dlatego kup teraz i przekonaj się sam!

 

Dzięki zastosowaniu bogatego w aktywne, ale przede wszystkim naturalne (a co za tym idzie bezpieczne w bliskim kontakcie z delikatnymi miejscami intymnymi) składniki spray'u na opóźnienie wytrysku, każdy mężczyzna zyskuje możliwość:

-znacznie lepszej kontroli nad długością (a co za tym idzie często również nad jakością) odbywanych stosunków seksualnych; czyniąc zarówno swoje życie, jak i partnerki, bardziej satysfakcjonującym,
-silniejszej erekcji, która również nie pozostaje obojętna dla odpowiedniej jakości pożycia intymnego,
-uzyskania efektu znieczulenia, który pozwala na opóźnienie wytrysku, jednak w żaden sposób nie wpływa na odczuwaną przyjemność z odbywania stosunku (nie zostaje w tym przypadku w żaden sposób osłabiony wzwód),
-uzyskania efektu znacznie szybszej regeneracji po stosunku,
-dodatkowego zastrzyku energii, o ile w danym spray'u przeznaczonym do opóźniania wytrysku znajduje się kombinacja składników takich jak kofeina czy guarana.

 

Skuteczność spray'ów na opóźnianie wytrysku polega przede wszystkim na umiejętnym skomponowaniu ze sobą odpowiednich, aktywnych składników, które wykazują nie tylko skuteczne działanie w walce z bardzo dużym kompleksem wielu mężczyzn, jakim jest przedwczesny wytrysk, ale przede wszystkim będą bezpieczne w stosowaniu w bardzo wrażliwych miejscach intymnych.

 

W wielu spray'ach można znaleźć składniki takie jak:

-miłorząb japoński,
 menthol,
-olejek peppermint,
-ekstrakt z liści mentha piperita.

 

Powyższe substancje działają przede wszystkim znieczulająco na męskie przyrodzenie, dzięki czemu mężczyźni mogą znacznie skuteczniej kontrolować długość stosunku, bez jakiegokolwiek uszczerbku dla odczuwanej przyjemności ze zbliżenia. Spray'e na opóźnienie wytrysku działają doraźnie, a co za tym idzie efekt pojawia się niemal natychmiast, po umieszczeniu preparatu na męskim przyrodzeniu. 

 

Przy regularnym stosowaniu spray'ów, wraz z upływem czasu, mężczyźni zyskują cenną dla ich intymnego pożycia umiejętność kontroli nad długością stosunku seksualnego. Nasz sklep serdecznie poleca!