Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LoveStim

Spray Delay Stud 100 ml opóźniający wytrysk, to produkt odpowiednio wysokiej jakości. Dodatkowo, jego producenci zadbali o to,by posiadał on najwyższe standardy zabezpieczeń,chroniące produkt przed  nieuczciwymi osobami, podrabiającymi znane i cenione marki.

 

Spray został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy przez szybki wytrysk nie mogą w pełni cieszyć się intymnym pożyciem z drugą połówką. Dzięki Spray Delay Stud, mężczyźni mogą czerpać z seksu pełnymi garściami, bez obaw, że ich miłosne igraszki mogą się skończyć zbyt szybko. Szacuje się, że nawet nieco ponad 60% całej męskiej populacji cierpi na mniej, czy bardziej poważne zaburzenia, związane z erekcją. Nic więc dziwnego, że poszukują produktów bezpiecznych, ale również i skutecznych, pomagających w walce z tym jakże wstydliwym dla wielu problemem.

 

Wielką zaletą Spray Delay Stud jest fakt, iż działa on niemal natychmiastowo. Mężczyzna zaraz po aplikacji produktu zaczyna odczuwać delikatne mrowienie, a to oznacza, że spray uaktywnia swoje działanie. Warto dodać, że płyn opóźniający wytrysk w żaden sposób nie wpływa na opóźnienie kobiecego orgazmu, nie przeszkadza również w oralnych zabawach. Mężczyźni mogą zatem stosować produkt bez obaw.
Spray Delay Stud opóźniający wytrysk jest produktem, który w swoim składzie ma ogromną ilość aktywnych składników, które współdziałając ze sobą, doprowadzają do znieczulenia penisa, co pozwoli na satysfakcjonujące przedłużenie seksualnego stosunku. Znieczulenie jest doskonale wyważone - nie jest za lekkie, ale nie jest również zbyt mocne. Opóźnienie wytrysku, to nie jest problem, któremu w naszym sklepie nie potrafimy zaradzić. Wystarczy kupić sprawdzony preparat i przekonać się, że jego cena nie musi być wysoka.

 

Po nałożeniu płynu na penisa, poza wspomnianym już wcześniej uczuciem mrowienia, zauważyć można, że przyrodzenie robi się nieco bardziej czerwone. Nie jest to jednak powód do jakichkolwiek obaw, a po prostu naturalna reakcja na aktywne składniki zawarte w sprayu. W większości przypadków płyn wchłania się już zaledwie po kilku minutach i wtedy właśnie męskie przyrodzenie zostanie znieczulone na odbiór zewnętrznych bodźców seksualnych, co pozwala na maksymalne opóźnienie momentu wytrysku.

 

Sposób użycia:

Spryskać penisa spray'em krótko przed stosunkiem. 

Produkt ma działanie doraźne - działa krótko po zastosowaniu, jednak przy regularnym stosowaniu efekt będzie się utrzymywać dłużej. 

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.