Wczytuję dane...

Tabletki na opóźnienie wytrysku i lepszy stosunek

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Przedwczesny wytrysk spowodowany jest wieloma czynnikami. Najczęściej do takiego stanu rzeczy przyczynia się:
-nadmierny stres,
-depresja,
-niewłaściwe relacje pomiędzy partnerami,
-niedoczynność tarczycy,
-nadmierna wrażliwość nawet na najbardziej subtelne, seksualne bodźce,
-zbyt długie przerwy w uprawianiu seksu,
-przewlekała infekcja dróg moczowych,
-brak świadomości mężczyzny - odnoszącej się do szybkości jego wytrysków,
-nadpobudliwość seksualna,
-uwarunkowania masturbacyjne,
-uzależnienie od alkoholu, narkotyków, czy niektórych leków,
-brak udanego związku i stabilnej, opartej na miłości i czułości relacji z partnerką,
-nadpobudliwość nerwu sromowego,
-zbyt niskie napięcie mięśni zwieraczy cewki moczowej,
-zbyt duża wrażliwość żołędzi męskiego członka,
-zapalenie prostaty,
-nagromadzone napięcie seksualne.

Niezależnie jednak od przyczyn, jeśli inne środki zawodzą, zawsze warto sięgnąć po dobrej jakości, sprawdzone, a najlepiej polecone przez lekarza specjalistę - tabletki na opóźnienie wytrysku.

Szacuje się, że we współczesnym świecie problem z przedwczesnym wytryskiem może dotyczyć nawet 30% męskiej populacji, aktywnie prowadzącej życie seksualne. Przedwczesny wytrysk jest dysfunkcją seksualną, za którą uznawane są:
-sytuacje w której do ejakulacji dochodzi jeszcze przed umieszczeniem członka w pochwie,
--sytuacje w której do ejakulacji dochodzi w ciągu nie więcej, niż 2 minut od rozpoczęcia stosunku.

Przedwczesny wytrysk poza tym, że negatywnie odbija się na jakości życia seksualnego, to dodatkowo wzbudza wiele negatywnych odczuć, prowadząc często do napięć i nieporozumień pomiędzy partnerami, z zupełnie błahych i niezbyt istotnych powodów.
Tabletki na opóźnienie wytrysku, odpowiednio dobrane, pomogą skutecznie problem ten zniwelować. Choć na rynku jest całkiem spory wybór tabletek na opóźnienie wytrysku, warto skupić się na następujący produktach:
-Orgasm Control to tabletki poprawiające długość stosunku. Skład suplementu został opracowany na podstawie naturalnych, bezpiecznych dla organizmu składników, między innymi takich jak ziele bukwicy lekarskiej, cayenne, jeżówka purpurowa czy żeń-szeń syberyjski;
-Cum On 30 to kapsułki poprawiające męską sprawność seksualną, między innymi poprzez opóźnienie wytrysku. Suplement zwiera składniki wzmacniające erekcję, wzmacniające organizm i podnoszące poziom testosteronu, w dużej mierze odpowiedzialnego za popęd płciowy;
-Super Orgasm Stop to suplement stworzony po to, by wspomóc mężczyzn mających problemy z przedwczesnym wytryskiem, co mocno odbija się komforcie ich życia. Produkt bazuje na naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia składnikach;
-Cum Plus Strong jest suplementem diety stworzonym w celu poprawy jakości męskiej spermy, poprawiając przy tym komfort i jakość życia seksualnego.