Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: cobeco

Black Stone - Delay Spray to płyn intymny, dzięki któremu każdy mężczyzna ma szansę zostać seksualnym maratończykiem!

Szybki wytrysk to wyjątkowo powszechny problem, z którym boryka się naprawdę wielu mężczyzn. Przyczyn takiego stanu rzeczu może być bardzo dużo.


Suplement dla mężczyzn Black Stone - Delay Spray został wyprodukowany z myślą o krótkodystansowcach, których nie interesują bezcelowe wizyty u lekarzy i nieskuteczne preparaty. Dzięki temu produktowi, nie musisz dzielić się swoimi kłopotami z nikim innym! Nie od dziś wiadomo, że zwierzanie się z tak wstydliwych problemów jest bardzo niekomfortowe. Od tej chwili wystarczy kilka psiknięć na penisa przed stosunkiem, a opóźnienie wytrysku nastąpi już w parę chwil od pełnego wchłonięcia.

Black Stone - Delay Stone to wyjątkowy płyn intymny, gdyż znieczula powierzchnię penisa, aby opóźnić moment szczytowania, ale nie wpływa znacząco na odczuwane doznania. Dzięki temu, od teraz możecie razem przeżywać najcudowniejsze chwile bez obaw, że środki znieczulające odbiorą Ci radość z seksu!

Koniec ze stresem, że dojdziesz zbyt szybko i Twoja partnerka nie będzie zadowolona! Kup niezwłocznie, nasz sklep zajmie się resztą. Czas zaimponować partnerce kondycją maratończyka, czego cena jak sam widzisz nie musi być wysoka. Bądź niezawodny i udowodnij, że możesz być jej superbohaterem.

Suplement dla mężczyzn Black Stone - Delay Stone nie posiada zapachu, zatem przy dyskretnej aplikacji wcale nie musisz informować partnerki o swoim małym sekrecie!

Kontroluj moment szczytowania i ciesz się w pełni z satysfakcjonującego seksu.

Pojemność: 15 ml
Dozownik: spray

Wystarczy rozpylić niewielką ilość (2-5 psiknięć) na powierzchnię penisa i poczekać do wchłonięcia. Regularne stosowanie przynosi jeszcze lepsze efekty. 


* Suplementy są skonstruowane w sposób, który uzależnia ich efektywność od indywidualnych cech organizmu każdego człowieka, przez co nie możemy zagwarantować osiągnięcia konkretnych, wymiernych efektów. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.