Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: OVO (GE)

Doskonała jakość wykonania i niezapomniane wrażenia czekają na Ciebie – kup OVO L3 Love Ball!

 

OVO L3 Love Ball to fioletowe kulki gejszy, które wyróżniają się najwyższej jakości wykonaniem. Są przeznaczone do użytku przez najbardziej wymagające kobiety, dlatego na pewno będziesz zadowolona z użytku. Są to podwójne kulki gejszy fioletowe do ćwiczenia mięśni Kegla, czyli dna miednicy. Wykonano je z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Tworzywo jest hipoalergiczne i miłe w dotyku. To nie wszystko, ponieważ długi sznureczek ułatwia stosowanie. Do tego cena OVO L3 Love Ball jest szczególnie atrakcyjna.

 

Ćwiczenie mięśni Kegla to doskonałe rozwiązanie, by czuć jeszcze większą przyjemność z seksu! Trening bowiem pozwala pochwie mocniej się zaciskać, dzięki czemu zarówno kobieta, jak i mężczyzna odczują bardziej intensywne doznania! Pamiętaj jednak, że powinno się ćwiczyć regularnie. Dobrym pomysłem jest umieszczenie w sobie kulek, położenie się ze zgiętymi kolanami i chwilowe wypychanie miednicy do przodu przez kilka, kilkanaście minut.

 

Pamiętaj, że stosowanie z proponowanych przez nasz sklep kulek gejszy wymaga zastosowania lubrykanta, który ułatwi aplikację i zmniejszy ryzyko powstania otarć. Stosuj wyłącznie wodne żele nawilżające, ponieważ inne zniszczą silikonową powłokę OVO L3 Love Ball. To nie wszystko. W trosce o swoją higienę zawsze myj OVO L3 Love Ball po każdym użyciu wodą i mydłem.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Na pewno nie będziesz zawiedziona!

 

Parametry techniczne:

kolor: fuksja

materiał: silikon

długość: 16,5 cm

średnica: 4 cm

waga: 70 g

KULKI

 • Długość (w cm): 

  16,5

 • Kolor: 

  fuksja

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  4

 • Waga (w gramach): 

  70

Balls

 • kolor: 

  Purple