Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: nexus (uk)

Nexus Douche Pro to profesjonalna gruszka analna, przeznaczona do wykonywania lewatywy. Akcesorium to może być wykorzystywane w celu sprawnego i bezpiecznego oczyszczania odbytu przed odbyciem analnego stosunku płciowego, ale również przed różnego rodzaju zabiegami zdrowotnymi. W skład zestawu wchodzi gruszka zawierająca specjalnie wygiętą końcówkę, która ułatwiającą proces czyszczenia, a także ułatwia stymulowanie. Jest ona zupełnie bezpieczna i niesamowicie wygodna w użyciu. 

 

Nexus Douche Pro – gruszka analna do lewatywy w sklepie Świat Doznań

 

Jak używać gruszki analnej? To bardzo proste! Po wyciągnięciu urządzenia z opakowania odkręć górną część Douche Pro i napełnij całość letnią wodą. Nałóż z powrotem końcówkę i zaaplikuj na nią niewielką ilość lubrykantu. Powoli wprowadź ją do odbytu. Zacznij ściskać dolną część gruszki, stopniowo zwiększając nasilenie ucisku. Po zakończeniu procesu, wyciągnij gruszkę i lekko zaciśnij mięsień – zwieracz odbytu – w celu przytrzymania wody w jelicie. Po wystąpieniu uczucia parcia, poluzuj mięśnie. Czynności te zaleca się powtarzać, aż do uzyskania przezroczystej wody.

 

Aby zachować szczególną ostrożność i nie dopuścić do nieprzyjemnych incydentów, warto stosować kilka bardzo istotnych zasad:

 

  1. Należy pamiętać, aby do gruszki wlewać tylko i wyłącznie czystą wodę (niedopuszczalne są różne preparaty zapachowe, mydła etc.).
  2. Woda nie powinna być zbyt gorąca, gdyż może to skutkować podrażnieniem. Najbardziej optymalna będzie tak zwana “letnia” woda.
  3. Zawsze w przypadku wystąpienia dolegliwości bólowych podczas używania urządzenia należy zaprzestać wykonywania zabiegu. 
  4. Warto zachować odpowiedni odstęp czasowy pomiędzy wykonywaniem lewatywy a odbyciem stosunku analnego (około godziny).

 

Gruszka wykonana jest z materiału ABS, przez co nie sprawia trudności w czyszczeniu Jej pojemność to 330 ml. Przez te świetnie dobrane parametry i niską cenę, urządzenie cieszy się dobrymi opiniami wielu klientów. Kup już teraz urządzenie Douche Pro firmy Nexus za pośrednictwem naszego sklepu!

 

Parametry:

 

Materiał: ABS

 

Pojemność (w ml): 330GRUSZKA

  • materiał: 

    ABS

  • pojemność (w ml): 

    330