Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Miłośnicy analnych przyjemności nie bez powodu wybierają Mystim Rocking Force Buttplug S – Ty również kup sobie ciekawy prezent!

 

Mystim Rocking Force Buttplug S to otrzymujący świetne opinie korek analny do elektrostymulacji. Zabawka jest doceniana głównie przez swój ergonomiczny kształt, co ułatwia penetrację odbytu. Ta elektroda analna została wykonana z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów, czyli materiału hipoalergicznego. Gadżet jest niewielki, dlatego sprawdzi się wśród początkujących użytkowników. Cena zabawki jest adekwatna do jakości.

 

Elektrostymulacja za pomocą Mystim Rocking Force Buttplug S wymaga podłączenia gadżetu do jednostki zasilającej, czyli urządzenia emitującego impulsy elektryczne. Posiadamy takie gadżety w asortymencie, dlatego sklep Świat Doznań zaprasza do sprawdzenia oferty! Mystim Rocking Force Buttplug S to ass plug dwubiegunowy, podpinany dwoma kablami 2 mm (okablowanie jest dostępne w większości zestawów z jednostkami zasilającymi, można też je nabyć osobno w naszym sklepie). Nie bój się eksperymentów i kup sobie korek analny do elektrostymulacji Mystim Rocking Force Buttplug S!

 

Pamiętaj, że zabawy analne wymagają dobrego nawilżenia. Stosuj wyłącznie żele intymne na bazie wody. W trosce o swój komfort i bezpieczeństwo myj Mystim Rocking Force Buttplug S po użyciu, do czego wystarczy Ci zwykłe mydło i woda. Przed ponowną zabawą z wykorzystaniem elektrostymulacji poczekaj do wysuszenia się gadżetu.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość: 9,4 cm

średnica: 3,8 cm

waga: 55 g

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  9,4

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  3,8