Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Anal Plug Rocking Force L od niemieckiej firmy Mystim - od 2005 roku specjalizującej się w dostarczaniu przyjemności ludziom na całym świecie!

 

Rocking Force to korek analny w rozmiarze L przeznaczony do elektrostymulacji seksualnej. Emituje impulsy elektryczne o niskim napięciu, dostarczając użytkownikowi całego spektrum doznań. Pola stymulujące zostały umieszczone pionowo, dzięki czemu od razu po aplikacji korka, jego niesamowite działanie będzie odczuwalne. Dwubiegunowa konstrukcja sprawia, że aby zacząć zabawę, nie potrzeba dodatkowej elektrody.

 

Ten anal plug wykonany jest w całości z przyjaznych i bezpiecznych dla skóry materiałów. Aksamitnie delikatny silikon klasy medycznej dostarcza bardzo naturalnych i zmysłowych wrażeń. Ergonomiczny kształt dopasowany jest do anatomii, bez względu na płeć osoby, która go używa. Dla panów ciekawostką będzie fakt, że specjalnie zaprojektowany kształt końcówki Rocking Force L umożliwia stymulację gruczołu prostaty.

 

Dodatkowo materiał, z którego został wykonany, sprawia, że jego czyszczenie jest banalnie proste i szybkie. Wystarczy odrobina wody i łagodnego detergentu, aby Rocking Force L wyglądał jak nowy i był gotowy dostarczać kolejnej porcji elektryzujących wrażeń!

 

Kup teraz w sklepie Świat Doznań - Gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, co zgodnie potwierdzają opinie zadowolonych klientów!

 

Aby używać wszystkich możliwości zabawki, niezbędne jest podłączenie jej do źródła zasilania.

 

Parametry techniczne:

Rozmiar L,

Kolor czarny,

Długość 15,5 cm,

Średnica 4,7 cm,

Waga 90 g,

Bipolarny,

Materiał: silikon medyczny 

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  15,5

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  4,7