Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Jeżeli pragniesz intensywnej zabawy, to elektrostymulacja penisa jest dla Ciebie! Kup Mystim Robin Rodeo!

 

Mystim Robin Rodeo to ciekawy gadżet, którego celem stosowania jest elektrostymulacja penisa. W opakowaniu znajduje się zestaw zapięć na członka, ale też na jądra oraz potrzebne przewody. Opinie użytkowników doceniają fakt, że w odróżnieniu od innego rodzaju zabawek, impulsy elektryczne niesamowicie pobudzają zmysły – są mniej subtelne, a delikatne porażenia powodują automatyczne zaciskanie się mięśni. Produkt został wykonany z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów, czyli materiału bezpiecznego dla skóry i wyróżniającego się przyjemną w dotyku fakturą. Eletro sex nie bez powodu cieszy się sporym zainteresowaniem! Cena urządzenia jest atrakcyjna. Elektrostymulator penisa Mystim Robin Rodeo potrzebuje jednak dodatkowego urządzenia, którym jest jednostką zasilająca.

 

Elektrostymulacja penisa wymaga skorzystania z urządzenia zasilającego. Z tego powodu opisywany produkt samodzielnie nie będzie spełniał swojego zadania. Nasz sklep oferuje różne jednostki zasilające marki Mystim, dlatego zapraszamy do zapoznania się z tymi produktami. Urządzenia te posiadają regulację natężenia płynącego prądu, dlatego użytkownik może wybrać, czy woli delikatne mrowienie, czy może potężne impulsy. Jednocześnie zaznaczamy, że korzystanie ze sprawdzonych produktów jest bezpieczne.

 

Przypominamy, że do zabawy konieczne jest zaopatrzenie się w żel intymny na bazie wody. Dobrze sprawdzi się również żel przewodzący, na przykład The Goldfather. Pamiętaj, by zawsze po zabawie oczyścić zabawkę. Wystarczy do tego bieżąca woda i mydło antybakteryjne. Przed ponownym użyciem należy odpowiednio poczekać, by zabawka była w pełni wysuszona.

 

Nowoczesne urządzenia do elektrostymulacji to doskonały pomysł na urozmaicenie samotnych wieczorów ale nie tylko. W naszej ofercie znajduje się wiele zabawek, dzięki którym można niemało ubarwić wspólne chwile z drugą połówką.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

Przepływ prądu: prąd dwubiegunowy

 

Zawartość opakowania: zestaw zapięć na penisa, zestaw zapięć na jądra, kabel do podłączenia zestawu.

 

Można łączyć z:

- Okrągłą wtyczką Mystim

EAN: 42 60152465805

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    silikon

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm, okrągła wtyczka Mystim

  • średnica (w cm): 

    regulowana

Zaloguj się
2017-03-09 21:44:35 - Pixi

Coś dla par, które szukają dodatkowych emocji. Ja jestem zachwycony. Próbowałrm już wiele, ale ta stymulacja przeszła moje oczekiwania. Polecam.

2017-03-26 19:19:10 - Misiek

Długo szukałem czegoś, co wniesie trochę świeżości do moich łóżkowych zabaw – i oto co znalazłem. Wow, teraz już wiem czego użyć, gdy potrzebuje mocniejszych wrażeń.