Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Ekstremalna zabawa dla najbardziej wymagających – kup Mystim Pubic Enemy No 2 i przekonaj się, jak może być gorąco!

 

Mystim Pubic Enemy No 2 to profesjonalny pas cnoty na penisa renomowanej marki, która nie bez powodu otrzymuje dobre opinie na całym świecie. Produkt ten został wykonany z bezpiecznych materiałów, czyli tworzywa sztucznego i silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Klatka do elektrostymulacji penisa jest uwielbiana przez miłośników BDSM. Jeżeli chcesz ulec karze lub jesteś kobietą, która chce uwięzić partnera, to Mystim Pubic Enemy No 2 jest produktem dla Ciebie. W zestawie znajduje się także kłódka z dwoma kluczykami, a więc więzień na pewno się nie wyswobodzi. Komplet zawiera również sondę do cewki moczowej, która doda jeszcze więcej oliwy do ognistej zabawy. Wszystkie elementy są pakowane w twarde etui, które ułatwia dyskretne i bezpieczne przechowywanie. Cena urządzenia jest adekwatna do jakości.

 

Elektrostymulacja penisa za sprawą Mystim Pubic Enemy No 2 będzie możliwa dopiero w momencie podpięcia pasa cnoty do jednostki zasilającej. Posiadamy takie urządzenia w naszym sklepie. Zabawa za ich pomocą może powodować lekkie mrowienie, ale też serwować mocne impulsy – wszystko zależy od preferencji użytkownika. Przepływający przez skórę prąd stymuluje i powoduje zaciskanie się mięśni. Urządzenie jest dwubiegunowe. W komplecie znajdziesz również okablowanie. Już teraz kup sobie wyjątkowy prezent!

 

Eksperci przypominają, że zawsze podczas zabawy powinno się stosować lubrykant na bazie wody, który zwiększy przewodnictwo elektryczne. W trosce o swoją higienę i bezpieczeństwo myj Mystim Pubic Enemy No 2 za pomocą wody i mydła antybakteryjnego. Przed ponownym użyciem poczekaj do całkowitego wysuszenia się gadżetu.

 

W naszym sklepie znajdziesz wiele innych zabawek do elektrostymulacji, dlatego nie bój się eksperymentować i sprawdź nasz asortyment! Zawsze czeka na Ciebie niska cena i najwyższa jakość.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty, czarny

materiał: tworzywo sztuczne z przewodzącymi elementami z silikonu medycznego

długość (regulowana): 82, 86, 90, 94 mm

szerokość: 3,4 cm (minimalna), 4,7 cm (maksymalna)

wejście: plug pin 2 mm

 

Zawartość opakowania: pas cnoty dla mężczyzn Mystim Pubic Enemy No 2, 5 uszczelek, 10 tabliczek na oznaczenie więźnia, twarde opakowanie, kłódka z dwoma kluczykami, kabel, sonda do cewki moczowej.

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  8,2, 8,6, 9,0, 9,4

 • materiał: 

  tworzywo sztuczne, silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim, PIN 2mm

 • szerokość (w cm): 

  3,4 - 4,7

Zaloguj się
2017-05-21 19:50:31 - Nikodem

No kosmos w ogóle! Dałem się w to zakuć na wyjazd służbowy i czekam aż mi żona zdejmie haha.