Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Przygotuj się na intensywną zabawę i poddaj się woli drugiej połówki – kup Mystim Pubic Enemy No 1 już dziś!

 

Mystim Pubic Enemy No 1 to najwyższej jakości pas cnoty do elektrostymulacji firmy znanej z ekskluzywnych gadżetów erotycznych. Zabawka posiada estetyczne wykonanie, ponieważ ma złoty kolor. Opinie ekspertów doceniają fakt, że gadżet stworzono z bezpiecznych materiałów. Ten pas cnoty dla mężczyzn posiada regulację długości, dlatego może zostać dostosowany do różnych członków. Jest to związane z obecnymi w zestawie pierścieniami wydłużającymi produkt. Użytkownik może skorzystać także z wysokiej jakości etui, które umożliwia bezpieczne i dyskretne przechowywanie klatki. Jeżeli jesteś osobą chcącą skrępować kilka osób, to w zestawie znajdziesz także tabliczki do oznaczania. To nie wszystko, ponieważ ucieczkę uniemożliwi metalowa kłódka z dwoma kluczykami w komplecie.

 

Złoty pas cnoty będzie oferował elektrostymulację dopiero w momencie, w którym podepnie się go do zewnętrznej jednostki zasilającej. Nasz sklep posiada takie zabawki w ofercie, dlatego zapraszamy do sprawdzenia asortymentu. W każdym przypadku na klienta czeka najwyższa jakość i niska cena. Za sprawą takich urządzeń można dowolnie dostosować przepływ energii elektrycznej, dlatego niezależnie od tego, czy wolisz delikatne mrowienie, czy mocne porażenia, nie czeka Cię zawód.

 

Trzeba pamiętać, by wraz z Mystim Pubic Enemy No 1 stosować lubrykanty na bazie wody, które zapewniają bezpieczne i przyjemne przewodnictwo energii elektrycznej. Po zabawie powinno się przemyć pas cnoty dla mężczyzn za pomocą mydła antybakteryjnego i wody. Przed ponownym podłączeniem do jednostki zasilającej sprawdź, czy Mystim Pubic Enemy No 1 wysechł całkowicie.

 

Pas cnoty do elektrostymulacji penisa jest gadżetem uwielbianym przez miłośników BDSM. Jeżeli te praktyki nie są Ci obce lub nie boisz się eksperymentów, to ten produkt na pewno przypadnie Ci do gustu!

 

Parametry techniczne:

kolor: złoty, czarny

materiał: tworzywo sztuczne z przewodzącymi elementami z silikonu medycznego

długość (regulowana): 82, 86, 90, 94 mm

szerokość: 3,4 cm (minimalna), 4,7 cm (maksymalna)

wejście: Mystim roundplug

 

Zawartość opakowania: pas cnoty dla mężczyzn Mystim Pubic Enemy No 1, 5 pierścieni, 10 tabliczek identyfikacyjnych, kabel, twarde opakowanie, kłódka z dwoma kluczykami.

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  8,2, 8,6, 9,0, 9,4

 • materiał: 

  tworzywo sztuczne, silikon

 • rodzaj wtyczki: 

  okrągła wtyczka Mystim

 • szerokość (w cm): 

  3,4 - 4,7